FONOBO MIXER: Pola Chobot i Adam Baran w duecie z Magdą Kluz

FONOBO Label wystartowało z nowym projektem! Pierwszą odsłoną zapowiadanej przez wytwórnię akcji MIXER jest wspólny kawałek Poli Chobot & Adama Barana oraz Magdy Kluz. Numer “Sam na sam” już teraz można znaleźć we wszystkich serwisach cyfrowych oraz na kanale YouTube wydawcy w formie wyjątkowej live sesji.

“Sam na sam” to pierwszy singiel promujący akcję FONOBO MIXERPola Chobot & Adam Baran wspólne z Magdą Kluz stworzyli niezwykle wzruszający numer, który zostaje ze słuchaczem na dłużej. Pola zapowiadała utwór słowami: 

W przypływie chwilowej słabości skomentowałam rzeczywistość z perspektywy nadwrażliwej jednostki. Miesiąc później stała się ona jeszcze bardziej dotkliwa niż w chwili pisania tej piosenki.


Singiel “Sam na Sam” możemy usłyszeć w dwóch wersjach. We wszystkich serwisach cyfrowych dostępne jest nagranie studyjne wyprodukowane przez Kubę Krupskiego, a na kanale FONOBO Label na YouTube wyjątkowa live sesja. W materiale wideo usłyszymy wokale Poli i Magdy wyłącznie w towarzystwie gitary akustycznej.


MIXER to nowy projekt FONOBO Label, który ma na celu promocję młodych twórców. Inicjatywa skupia się na aspektach autorskich i polega na “mixowaniu” artystów i łączeniu ich w duetu. Każda z powstałych par otrzymała luźny brief, na podstawie którego wspólnie tworzyła teksty i kompozycje. W pierwszej edycji akcji usłyszymy – Polę Chobot & Adama Barana Magdą KluzHelę w duecie z Faustyną Maciejczuk oraz Kamila Kempińskiego Monikę Kowalczyk.

W pierwszej odsłonie MIXERA udział wzięli wyłącznie artyści związani z FONOBO Label. Organizatorzy jednak zapowiadają, że do kolejnych edycji projektu zapraszają również artystów, wydających pod szyldem innych wytwórni muzycznych.

Podziel się swoją opinią ;)