Jazzboy Records przedstawia najnowszy utwór zespołu Sonbird

Utwór „w innym czasie” opowiada o zawiłych relacjach, które mogą znaleźć odzwierciedlenie w życiu każdego z nas. Sonbird po latach wraca z nowym brzmieniem, gdzie nie boi się odkrywać, czerpiąc inspirację z zimnej fali. „W innym czasie” to obraz drogi oraz dojrzałości, ukazujący miejsce, w którym aktualnie znajduje się kwartet. Pomimo przeciwności i zmian w życiu każdego z muzyków, wracają w oryginalnym składzie, aby odsłonić nam swoje uczucia jak przed laty.

Obraz nocy przewijający się w tekście symbolizuje lęki oraz emocje mogące prowadzić w nieznane rejony naszych myśli. Piosenka powstała we współpracy z Agatą Trafalską oraz Czarnym HiFi.

Jeszcze niedawno byli młodymi chłopakami, którzy spełniali swoje marzenie. Dziś Sonbird to świadomi mężczyźni, którzy przenieśli swoje życie z Żywca do Warszawy. Sukces debiutanckiej płyty nie zamieszał im w głowach. W dalszym ciągu pozostają wierni gitarowemu brzmieniu, z ta jednak różnicą, że to brzmienie stało się mniej ewidentne.

Ich drugi album, nad którym obecnie pracują, ukaże się, podobnie jak debiut, nakładem wytwórni Jazzboy Records. Tym razem jednak tekstowo wspierać ich będzie Agata Trafalska, a produkcyjnie, oprócz sprawdzonych nazwisk (Olek Świerkot), pojawią się nieoczywiste kombinacje (Czarny HiFi).

Podziel się swoją opinią ;)