„Płomienie” – nowy utwór Miuosha, Igo i Zespołu „Śląsk”

Fani polskiej muzyki z pewnością nie mogą się już doczekać jesieni. To właśnie wtedy premierę będzie mieć album „Pieśni Współczesne. Tom II” Miuosha i Zespołu Śląsk. Płyta stanowi kontynuację doskonale przyjętego wydawnictwa „Pieśni Współczesne”. Nowy krążek promuje singiel „Płomienie” w wykonaniu Miuosha i Zespołu Śląsk z gościnnym udziałem Igo.


Pierwsza odsłona projektu „Pieśni Współczesne” wywołała olbrzymie poruszenie. Okazało się, że utwory podsycone lokalną mitologią mogą rzucać nowe spojrzenie na ludzkie sprawy. Każda z pieśni w aktualny sposób poruszała ponadczasową tematykę, śmiało czerpiąc z tradycji ludowych Ziemi Śląskiej i Beskidu Śląskiego oraz nawiązując do ludowych wierzeń, wartości i historii. Ta unikalna płyta przyniosła artystom dwa Fryderyki, Złote i Platynowe Płyty, wyprzedane trasy koncertowe oraz ogromne uznanie odbiorców polskiej muzyki, określających ten projekt jako jeden z najlepszych w historii. Po trzech latach od premiery
pierwszej części „Pieśni Współczesnych” na rynek trafi ich kontynuacja, na którą czekają chyba wszyscy. „Pieśni Współczesne. Tom II” pojawią się na sklepowych półkach już jesienią 2024! Pre-order albumu dostępny jest na stronie www.piesniwspolczesne.com.

Podziel się swoją opinią ;)