Jea Mira w duecie z Jankiem Szynalem

Singiel “Nie mogę spać” stanowi emocjonalny numer, który powstał w wyniku walki z życiowymi porażkami, zarówno zawodowymi, jak i osobistymi. Te trudne doznania doprowadziły do przeżycia “gorszych stanów” emocjonalnych, z których wyłoniła się ta szczera kompozycja.

Utwór był już prawie kompletny, lecz brakowało mu drugiej zwrotki. W kluczowym momencie Janek przypomniał sobie o Jea Mirze, artystce, którą odkrył na platformie Spotify. To muzyczne spotkanie zainspirowało go do zaproszenia jej do współpracy, co stało się decydującym impulsem. Z faktu, że oboje nie mogli spać, powstał bardzo słuchalny numer.

Przesłuchując tekst piosenki, ukazuje się nam obraz osoby, która boryka się z trudnościami emocjonalnymi, a uczucia, które żywi tłumi swoje głęboko w sobie. Janek Szynal pragnie podkreślić, że chciałby jeszcze bardziej rozpropagować ten utwór, wyrażając to słowami: “Zrobić tu dym, podpalić most, żeby mówili, że jest taki gość”. Na pewno jeszcze wielokrotnie usłyszymy o nim na szerszą skalę! Głos Jea Miry jest tak delikatny i idealnie wpasowany w numer, że razem tworzą nierozerwalnie przyjemną całość. Poza tym, z przyjemnością jest słuchać Joasi w wersji polskojęzycznej, w której w ogóle nie traci na swoim uroku.

fot. materiały prasowe

Podziel się swoją opinią ;)