Jola Tubielewicz prezentuje debiutancki album

Jola Tubielewicz prezentuje debiutancki album

Jola Tubielewicz, właścicielka intrygującego głosu wchodzi na muzyczne salony. Sumptem sopockiej wytwórni Soliton wychodzi właśnie jej pierwszy album.

Po prawie piętnastu latach na rynku przyszedł czas na debiutancki, pełnowymiarowy album. Na płytę składa się 10 zmysłowych, kobiecych utworów o rasowym, rockowym zabarwieniu. Za kompozycję niemal wszystkich utworów odpowiada Grzegorz Skawiński — gitarzysta, producent i wokalista rodem z Trójmiasta.

Czarna wdowa” – pierwszy singiel zapowiadający debiutancki album Joli Tubielewicz. Utwór nawiązuje stylistycznie do klimatów blues-rockowych, które są artystce szczególnie bliskie.

Piosenka to opowieść o kobiecie owładniętej szaleńczą obsesją na punkcie mężczyzny, dla której obiekt westchnień staje się jedynym celem i sensem.

Lista utworów:

1. Bo nie ma jutra

2. Na imię mam dziś zło

3. Czarna wdowa

4. Mówiłam Ci

5. Nocny pociąg

6. Lato w miłości

7. Ten sam chłopak

8. Poza czasem

9. Kiedyś

10. Lepszy czas


Jola Tubielewicz – ur. 2.10.1986, pochodzi z Białogardu. To wokalistka i kompozytorka, która doświadczenie sceniczne zdobywała w podczas licznych koncertów oraz przeglądów muzycznych. Na dużej scenie po raz pierwszy pojawiła się w koncercie „Debiuty” w 2008 roku na 45. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wielokrotnie uczestniczyła również w programie „Szansa na Sukces”, emitowanym przez TVP 2. Po wygraniu w 2010 r. odcinka z udziałem Patrycji Markowskiej wystąpiła w finale „Szansy” w Sali Kongresowej. W 2013 roku biorąc udział show muzycznym Polsatu „Must be the music” dotarła do finału. Ma za sobą współpracę z wieloma zespołami, m.in.: Riders (Mietek Jurecki). Od wielu lat współpracuje z Polskim Radiem Koszalin. Wystąpiła gościnnie na płycie Krzysztofa Jaryczewskiego – Jary OZ. Nagrała także piosenkę do serialu „Na krawędzi 2”, emitowanego w Telewizji Polsat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.