Kamil Kowalski zapewnia: „Jeszcze mam serce”

fot. Mateusz Walczak)

Kamil Kowalski prezentuje kolejny singiel i teledysk z debiutanckiego albumu „DOM”. 

Kamil w utworze „Jeszcze mam serce” staje przed słuchaczem całkowicie obnażony i oddaje swoje najbardziej intymne przeżycia, refleksje. W tej delikatnej, gitarowej balladzie niezwykle celnie wymierza słowa i dźwięki, trafiając w najczulsze struny słuchacza. To jedna z najważniejszych pozycji na albumie „DOM”. Producentem singla, jak i całej płyty Kamila, jest Patrick the Pan.  

To ostatnia piosenka nagrana na moją pierwszą płytę — powstała tydzień przed oddaniem całości materiału do masteringu. Kiedy stworzyliśmy z Sandrą Miką szkic tej piosenki, zadzwoniłem od razu do Patricka i powiedziałem, że mamy jeszcze jedną piosenkę do nagrania. Czułem, że ten utwór musi znaleźć się na płycie. Pierwszy raz poczułem się pewny w temacie, którego nie chciałem nigdy wcześniej poruszać. Odważyłem się. Sandra pomogła mi ubrać to wszystko w piękne słowa i muzykę, a z Patrickiem stworzyliśmy ostateczny kształt piosenki. Czułem, że praca nad „Jeszcze mam serce” to będzie idealne zakończenie nagrań mojego debiutanckiego albumu. Chcę głośno śpiewać o tym, że wszyscy, bez względu na nasze poglądy, kolor skóry, wygląd zewnętrzny i to kogo kochamy, mamy serce i czujemy! 

Album „DOM” jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.


Kamil Kowalski tworzy muzykę alternatywną, której siłą jest prawda i emocjonalny przekaz. Do celu dąży małymi krokami i zawsze, jako indywidualista, chodzi własnymi ścieżkami. Udowadnia, że ciężką pracą można osiągnąć sukces. Od lat organizuje warsztaty i festiwale muzyczne w ramach, których współpracował między innymi z Kasią Lins, Kayah, Bovską, Pauliną Przybysz, Anitą Lipnicką czy Natalią Kukulską. W listopadzie ubiegłego roku ukazała się jego debiutancka płyta „DOM”. Za stronę producencką odpowiada Patrick the Pan – artysta polskiej sceny alternatywnej, mający na swoim koncie trzy autorskie płyty i dużą ilość produkcji muzycznych, członek zespołu Dawida Podsiadło. Na płycie, gościnnie udzieliły się: Natalia Niemen, Bela Komoszyńska z zespołu Sorry Boys i wokalistka grupy Mikromusic – Natalia Grosia. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.