Julia Mreńca prezentuje utwór “Niewidzialne”

„Niewidzialne” to utwór, który powstał w dosłownie 30 minut

Długo ten utwór nie czekał w szufladzie, bo dwa tygodnie później podczas wizyty w studio powstało pierwsze demo, które brzmiało dosyć podobnie do ostatecznej wersji utworu. Tytułowe „Niewidzialne” to wszystkie kłamstwa, słowa i czyny, które chowamy i bardzo często nie jesteśmy ich świadomi.

Często w różnych relacjach kłamiemy i bardzo często również nieświadomie. Czasami obie strony kłamią i dobrze o tym wiedzą. Bywa i, tak że okłamujemy samych siebie. W utworze „Niewidzialne” została opowiedziana pewna historia. Bądź może i Wy w Waszej własnej historii odnajdziecie cząstkę, która jest niewidzialna?

Julia o singlu:

Podczas sprzątania pokoju przykuła mój wzrok książka zatytułowana „Ktoś z nas kłamie”. Stwierdziłam, że to idealne stwierdzenie, aby opisać pewną sytuację widzianą moimi oczami wyobraźni. Po prostu siadłam do pianina i przelałam emocje na kartkę. 30 minut później gotowy był już cały tekst utworu „Niewidzialne”.

Kiedy pisałam ten singiel, czułam, że każdy z nas w pewien sposób będzie mógł się z tym tekstem utożsamić. Każdy. Nieważne, jakimi ludźmi się otacza i jakie łącza go relacje z innymi.

Podziel się swoją opinią ;)