Julia Pietrucha wystąpi w Gdańsku

W najbliższy piątek w gdańskim Starym Maneżu odbędzie się jeden z koncertów Julii Pietruchy. Trasa FROM THE SEASIDE jest nowym rozdziałem dla młodej wokalistki w branży muzycznej, ponieważ na niej prezentuje swój najnowszy album (premiera Postcard from the seaside nastąpiła właśnie dziś, a wcześniej można było zamówić go przedpremierowo z autografem). Julia Pietrucha wciąż pozostaje przy akustycznym klimacie swoich kompozycji z towarzyszeniem ukulele, jednak można dostrzec w nich powiew świeżości. Tak jak sama pisze, bardzo dużo emocji i wydarzeń jest ujęte w dwunastu utworach:

Ileż łez, radości, smutków, ponownych radości, konstruktywnych kłótni, wyjazdów, spotkań, nieprzespanych nocy, przegadanych nocy, telefonów, maili, decyzji. Wszystkiego tak wiele w dwunastu kompozycjach. Niesłychane. Ale było warto.

Artystka inspirowała się nadmorskim klimatem przy tworzeniu kolejnego projektu i dlatego w Gdańsku zagra swój pierwszy koncert z kompozycjami pochodzącymi z drugiej płyty. Swoim unikatowym głosem skradła wiele serc i już dziś może pochwalić się dużą rzeszą fanów, którzy z niecierpliwością wyczekiwali premiery albumu i na pewno pojawią się przed sceną na koncertach. Występy Pietruchy cieszą się ogromnym powodzeniem wśród różnych grup wiekowych, dlatego też bilety sprzedają się w zaskakującym tempie. To właśnie w Gdańsku ogłoszono pierwszy sold out na trasie FROM THE SEASIDE. 

Julia Pietrucha zaraz po występie w Gdańsku wyrusza do Krakowa, następnie pojawi się w Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach, Warszawie, Szczecinie, Koszalinie i Lublinie. Bilety na powyższe wydarzenia są jeszcze dostępne, więc zachęcamy gorąco do zakupu jednych z ostatnich sztuk. Wokalistka zagra koncerty w przepięknych obiektach teatralnych, filharmoniach i na nowoczesnych scenach klubowych. Do zobaczenia przed sceną! 


Julia Pietrucha Facebook

Julia Pietrucha YouTube

Podziel się swoją opinią ;)