Julia Wieniawa czuje się sobą! Sprawdź nowy letni hit artystki

Letni wiatr, lipcowe zachody słońca, ciepłe wieczory… w towarzystwie nowej piosenki Julii Wieniawy. To brzmi jak plan idealny! Utwór „Sobą tak” otwiera zupełnie nowy rozdział w muzycznej drodze Julii. Drodze, która jeszcze nieraz nas zaskoczy. 
Jeszcze nigdy się nie czułam sobą tak – śpiewa w refrenie najnowszego utworu Julia Wieniawa. Piosenka „Sobą tak” od pierwszych dźwięków emanuję letnią lekkością, a w warstwie tekstowej opowiada osobistą historię, z której bije pełnia wolności i szczęścia, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.
 
Julia mówi o swoim nowym utworze:

“Sobą tak” to piosenka, która jest dla mnie jak pierwszy głęboki oddech po wielu zmianach, które nastąpiły w moim życiu. Napisałam ją w przypływie pozytywnych emocji, na wyjeździe z ludźmi, wśród których naprawdę poczułam się sobą. Od długiego czasu nie umiałam napisać żadnej radosnej i lekkiej piosenki, a słowa refrenu „Jeszcze nigdy się nie czułam sobą tak” wypłynęły ze mnie podczas improwizacji. Ten utwór ma dla mnie pewnego rodzaju terapeutyczny wydźwięk. Mam nadzieję, że poczujecie wolność, słuchając tego numeru.

Singiel „Sobą Tak” jest efektem współpracy Julii wraz z Jeremim Sikorskim oraz grupą WOLF HOUSE. (Monika Wydrzyńska, Maurycy Żółtański, Jeremi Siejka) 

To dopiero początek nowych muzycznych propozycji od Julii. Zapewniamy, że artystka dopiero się rozkręca! Więcej informacji wkrótce.

Podziel się swoją opinią ;)