“Już nie widocznie słaby tylko słabo widoczny” – Bart wraca z kolejnym materiałem

“Reportaż EP” to drugi solowy materiał reprezentującego Gdańskie ulice Barta, który na co dzień związany jest ze składem Miejska Narracja. Tym razem album nawiązuję do twórczości dwóch wybitnych polskich reportażystów: Ryszarda Kapuścińskiego i Wojciecha Jagielskiego i jest zbiorem jego luźnych, codziennych obserwacji na temat otaczającego go świata.

Gościnnie na płycie pojawili się TMK aka Piekielny, Supermleko i Czaku, a same bity są dziełem aż 7 producentów: Stevena, KPSNa, Teoem EWKa, Wilkulona, Mario Kontraargumenta, Krisa SCR i Babka. Skrecze dorzcił DJ Długi.


Tracklista:

  1. Czarne gwiazdy (prod. Steven)
  2. Wypalanie traw feat. TMK aka Piekielny, Supermleko (prod. KPSN, cuty Dj Długi)
  3. Cesarz (prod. Teoem EWK)
  4. Wojna futbolowa (prod. Wilkulon, cuty Dj Długi)
  5. Nocni wędrowcy (prod. Steven, cuty Dj Długi)
  6. Heban (prod. Mario Kontrargument)
  7. Imperium feat. Czaku (prod. Kris SCR)
  8. Wieże z kamienia (prod. Babek)

Realizacja nagrań: Kam1kaze’s Studio

Mix/Master: Bezpresji

Poniżej możecie przesłuchać utworu “Czarne gwiazdy” rozpoczynającego ten album , który utrzymany jest w klasycznej hip-hopowej formie, a sam tekst jest w pewnym sensie sprzeciwem za pogonią do bycia “modnym” czy pozyskiwania za wszelką cenę “fejmu”. W utworze możemy też usłyszeć słowa: “dzisiaj pisze trochę więcej nie z powodów forsy choć od kilku co ją robią wcale nie czuje się gorszy, już nie widocznie słaby tylko słabo widoczny, dałem EPe by do suchej nitki zlał Cię deszcz emocji”, a więc… Bart czekamy na oficjalną premierę “Reportażu EP” 😉


Zajrzyj po więcej: 

Bart na FB: www.facebook.com/MiejskaNarracja/

Podziel się swoją opinią ;)