Kasia Lins zaprasza na Zabójczą Trasę Koncertową

Już tej jesieni Kasia Lins wyruszy w trasę koncertową, by zaprezentować utwory z nadchodzącego trzeciego studyjnego albumu.

Nowe piosenki wybrzmią w 12 polskich miastach. Bilety trafią do ogólnej sprzedaży już niebawem i będą dostępne na oficjalnych stronach wydarzenia.

Po trzyletniej przerwie wydawniczej, Kasia Lins powróciła z singlem „Po trupach do Ciebie”.

W klimatycznym klipie rodem z kina akcji, artystce partnerował Szczyl. W drugim singlu „Do śmierci mamy czas”, Kasia uraczyła nas nieoczywistym duetem z silnym i szczerym głosem polskiej sceny niezależnej, najgłośniejszym rockowym debiutem ostatnich lat – WalusiemKraksąKryzys.

Pomimo że artystka pozostaje wierna muzycznej stylistyce, za którą pokochali ją zarówno fani, jak i środowisko muzyczne, to wyraźnie da się też odczuć, że to nowy etap na jej muzycznej drodze.

Tym razem wychodzi z mroku i pokazuje kobiecość w wydaniu femme fatale. Trzecia płyta artystki zaplanowana jest na jesień bieżącego roku i ukaże się pod oficyną Universal Music Polska.

DATY ZABÓJCZEJ TRASY (Organizatorem wydarzenia jest Art2Music Management):

10.10 – Toruń, Lizard King(w ramach Festiwalu Piosenki Autorskiej CAŁA JASKRAWOŚĆ)

22.10 – Kraków, Klub Spotkań Poczta Główna

4.11 – Poznań, TBA

05.11 – Wrocław, Stary Klasztor

15.11 – Gdańsk, Teatr Szekspirowski

16.11 – Sztum, KinoTeatr (TRIO)

17.11 – Elbląg, Biblioteka Elbląska (TRIO)

19.11 – Białystok, Zmiana Klimatu

24.11 – Lublin, Klub dom Kultury

26.11 – Warszawa, Stodoła

08.12 – Łódź, Wytwórnia

Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. W 2020 roku wydała bardzo dobrze przyjęty album “Moja Wina”, czyli zbiór opowiadań o piekle i raju, niemocy i pragnieniu, upadkach i uniesieniach. Moja Wina to odurzająca warstwa instrumentalna, wsparta niepokojącymi wokalizami i chórami. Wykorzystując niekiedy liturgiczny dialekt, obserwuje manię kultu, dzieli się wątpliwościami, snuje opowieść o mocach i słabościach. Mszalny charakter muzyki toczy walkę ze świeckim wydźwiękiem treści.

W lipcu 2020 roku Kasia Lins opublikowała w internecie “Czego dusza pragnie [live show]”, materiał zdobył świetne recenzje i został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność i dziennikarzy. Czego dusza pragnie to pierwsze tego typu wydarzenie koncertowo-teatralno-filmowe. Audiowizualne doświadczenie, świeże podejście do komunikacji z widzami i formy, jaką może przybrać koncert grany na żywo.

Na swoim koncie Kasia Lins ma nominacje do Fryderyków (2019 i 2021), Nagrody Kulturalnej Onetu i Miasta Kraków – O!Lśnienia. Jest również laureatką Nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego (2020).

fot. Alice Nowicka

Podziel się swoją opinią ;)