Kinga i Karolina Pruś z nowym singlem „Hasło”

Kinga i Karolina Pruś z nowym singlem „Hasło”

„Hasło” to trzeci singiel z nadchodzącego albumu „Dar” Kingi i Karoliny Pruś. Płyta ukaże się 1 kwietnia 2022r.

Za scenariusz, montaż i reżyserię klipu „Hasło” odpowiadają Kinga Pruś i Radek Mroczek. Radek jest też autorem zdjęć. Teledysk współfinansowano ze Stypendium Kulturalnego Miasta Gdańsk.

Kinga i Karolina Pruś to siostry bliźniaczki o odmiennych temperamentach; obie niezwykle zdolne i pracowite. Album „Dar” będzie drugą płytą Kingi i Karoliny. Na krążku znajdzie się 11 utworów o bardzo zróżnicowanej stylistyce. Album ukaże się 1 kwietnia.

Czasem trudno zorientować się na czas, że coś właśnie się kończy między ludźmi. Miłość, przyjaźń, zapał, przyciąganie. Trudniej podjąć decyzję czy ratować to co się ma, czy odpuścić. Kiedy ratujemy, bywa ciężko, jednak tak bardzo boimy się zmian, że staramy się z całych sił, żeby było, jak jest. Czy to siła, czy słabość? Każdy pewnie myśli o tym inaczej. Dziś skupiamy się na  tych, którzy postanawiają odpuścić. Zostawić za sobą wszystko, co wierciło tylko dziurę w głowie  i nie dawało spokoju. Sprawiało wrażenie bycia ok, wystarczającego. O tych, którzy mieli odwagę totalnie się połamać, zrobić sobie dziurę w sercu, odebrać sobie rutynę i od dziś nie mieć już zmywarki w nowym pustym bez niej/niego mieszkaniu. W takiej sytuacji trzeba zrobić w sercu i  głowie miejsce na nowe. Bagaże jadą dalej, ale czy na pewno potrzebujemy wszystkiego? Sztuką jest zabranie ze sobą tylko tego, co nas wzmocni, reszta najlepiej, żeby wypadła gdzieś z bagażnika — Kinga Pruś.

Podziel się swoją opinią ;)