KIWI prezentuje nowy singiel

KIWI dzieli się ze słuchaczami kolejnym hipnotyzującym singlem! Numer “Ruszaj” jest trzecim kawałkiem, którym artystka zapowiada swoją nadchodzącą EPkę. Nowy materiał ukaże się już za tydzień nakładem FONOBO Label. Płytę cały czas można zamawiać w preorderze.

“Ruszaj” to kolejna muzyczna propozycja od KIWI. Artystka numerem zachęca do przełamywania swoich lęków i dodaje wiary we własne możliwości.

“Ruszaj” to piosenka ode mnie do mnie i dla mnie. Napisałam ją, żeby pchnąć się do przodu i przełamać swoje lęki. Myślę jednak, że wiele osób się z nią utożsami i wyniesie coś dla siebie.

KIWI

“Ruszaj” jest trzecim singlem, którym artystka zapowiada nadchodzącą EPkę “Paranoje”. W marcu KIWI podzieliła się z fanami hipnotyzującym numerem “Kruszysz”, a miesiąc później opublikowała kawałek “Paranoje”, w którym postawiła na mocniejsze, elektroniczne brzmienie.


“Paranoje” EP – najnowsza EPka KIWI ukaże się już za tydzień. Artystka sama przyznaje, że materiał, który się na niej znalazł jest jej najbliższy, ponieważ odpowiedzialna jest w dużym stopniu również za produkcję. Płytę cały czas można zamówić w preorderze na stronie wydawcy.

ZAMÓW ALBUM – “PARANOJE” EP

Podziel się swoją opinią ;)