KIWI prezentuje “PARANOJE EP”

Wyczekiwana EPka KIWI jest już dostępna! “PARANOJE” to najnowsze wydawnictwo, którym artystka zaprasza słuchaczy do swojego wyjątkowego świata. Nowe kompozycje to opowieść o emocjach, które towarzyszyły KIWI na przestrzeni ostatnich miesięcy. Materiał w całości dostępny w streamingach oraz w wersji cyfrowej!

KIWI nie przestaje zachwycać! Młoda artystka podzieliła się dziś z fanami swoim najnowszym wydawnictwem – EPką “PARANOJE”, na której usłyszymy sześć hipnotyzujących kompozycji. Utwory tworzą opowieść o lęku, który nawiedza nas w różnych sytuacjach. Jak sama KIWI przyznaje, materiał, który znalazł się na EPce jest jej najbliższy, ponieważ odpowiedzialna jest w dużym stopniu również za produkcję.

Premierowe numery mogą okazać się zaskoczeniem dla dotychczasowych fanów KIWI. Nowe utwory nadal są utrzymane w elektronicznym sznycie, ale nie brakuje na nich żywych instrumentów, do których artystkę ciągnie coraz bardziej. Wynika to z tego, że sama słucham bardzo różnorodnej muzyki i jednak nie chciałabym zamykać się w konkretnej szufladce stylistycznej.  Wykorzystanie żywych instrumentów pozwala wydobyć jeszcze więcej emocji z piosenek i też nie stać w miejscu jeśli chodzi o samo brzmienie i stylistykę muzyki – komentuje KIWI.

EPkę “PARANOJE” zapowiadały trzy single. W marcu KIWI podzieliła się z fanami hipnotyzującym numerem “Kruszysz”, a miesiąc później opublikowała kawałek “Paranoje”, w którym postawiła na mocniejsze, elektroniczne brzmienie. Zaledwie tydzień temu ukazał się ostatni utwór – “Ruszaj”, którym artystka podbiła playlisty serwisów streamingowych.

Podziel się swoją opinią ;)