Klub STODOŁA zaprasza na jesienne i zimowe koncerty

Jesienno — zimowy sezon koncertowy zbliża się wielkimi krokami. Sprawdź, jakie koncerty polskich wykonawców jeszcze w tym roku odbędą się w warszawskim Klubie Stodoła!

Bracia Figo Fagot, a także Cjalis oraz Figo i Samogony zapraszają na “Festiwal na bogatości 30%”, który odbędzie się w Stodole już 1 października. Niekwestionowani królowie pastiszu jak co roku rozkołyszą warszawską publiczność brzmieniem syntezatorowych solówek, elektronicznych sampli z najgłębszych odmętów klimatu disco-chłosty oraz prześmiewczych tekstów z celną i wyrazistą puentą. Pozwólcie ponieść się ich melancholijnym bitom i tanecznej euforii!

19 października w Klubie Stodoła Wojtek Cugowski zagra premierowy koncert, promujący debiutancką solową płytę “Nie czekaj na znak”. Artysta jest obecny na scenie muzycznej od połowy lat 90. Przez 20 lat był związany z zespołem Bracia, założonym wraz ze swoim bratem, Piotrem. Lata 2015-2018 to wspólna działalność Braci z Krzysztofem Cugowskim pod szyldem „Cugowscy”. W 2022 rok ukazał się debiutancki solowy album Wojtka, z którego utwory już wkrótce zaprezentuje na żywo w Stodole.

Trudno wyobrazić sobie jesienne koncerty na deskach Stodoły bez formacji Happysad. Grupa od ponad 20 lat regularnie wydaje płyty i koncertuje, nieprzerwanie zyskując nowych fanów. Autorzy takich hitów jak Zanim pójdę’, ‘Mów mi dobrze’, ‘Łydka’ czy ‘Taką wodą być’ wystąpią w Warszawie już 20 października.Zespół zagra swoje największe hity, w tym materiał z najnowszego okolicznościowego albumu „Odrzutowce i Kowery”. Będzie się działo!

Miłośnicy poezji śpiewanej oraz kunsztu interpretatorskiego Edyty Geppert z pewnością ucieszą się na wieść, że już 6 listopada w Klubie Stodoła odbędzie się wyjątkowy recital artystki. W trakcie wydarzenia, według scenariusza i w reżyserii Piotra Loretza, warszawska publiczność usłyszy starannie dobrane utwory z bogatego repertuaru Edyty Geppert, w tym m.in. “Och życie, kocham Cię nad życie”, “Zamiast” czy “Nie żałuję”. Z tych prostych, melodyjnych, małych form słowno-muzycznych artystka wydobywa wielkie emocje, które udzielają się publiczności.

Rok 2022 to wyjątkowy moment w rock’n’rollowej historii T.LOVE. Zespół świętuje 40-lecie swojego istnienia, 30-lecie wydania ikonicznego albumu „King”. W kwietniu na rynku pojawił się także długo oczekiwany najnowszy krążek formacji, zatytułowany “Hau! Hau!”. Już 19 listopada warszawska publiczność będzie miała okazję świętować razem z załogą Muńka Staszczyka huczny jubileusz! Oprócz Warszawy, w drugiej połowie jubileuszowego roku T.LOVE wystąpi także m.in. w Toruniu, Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu oraz Krakowie.

20 listopada w Stodole będzie należał do Pierwszej Damy Polskiego Popu – Ani Dąbrowskiej. Dotychczas artystka nagrała 7 płyt, z których każda pokryła się Platyną, co potwierdza jej niezwykły talent w tworzeniu uniwersalnych przebojowych melodii, trafiających do serc wymagających słuchaczy. Wokalistka zaprezentuje warszawskiej publiczności swoje największe przeboje, na czele z “Porady Na Zdrady”, “Z Tobą Nie Umiem Wygrać” oraz “W Głowie”. 

Mocno energetyczna i mogąca wywołać niemały zamęt pod barierkami Luxtorpeda powróci do Stodoły już 25 listopada. Poznańska formacja zaprezentuje w Warszawie materiał z najnowszej płyty, zatytułowanej “Omega”. Nie zabraknie także największych i dobrze znanych hitów. Na najnowszej płycie Luxtorpedy znalazło się 11 premierowych utworów ostro komentujących rzeczywistość. Do takich liryków musiała powstać mocna i surowa muzyka, brzmieniem nawiązująca do lat 90.

W zimowy harmonogram koncertowy Klubu Stodoła na stałe wpisali się również giganci polskiego blues-rocka – Dżem! Grupa ma dziś na koncie szesnaście albumów studyjnych, występy na scenach większości polskich festiwali oraz koncertowanie na jednej scenie m.in. przed The Rolling Stones, Ericem Claptonem, ZZ Top, Lynyrd Skynyrd oraz AC/DC. W 2022 roku zespół zagra na deskach warszawskiego klubu 2 oraz 3 grudnia, prezentując plejadę swoich największych hitów, na czele z “Wehikuł czasu”, “Whisky” oraz “Czerwony jak cegła”.

Grudzień w Klubie Stodoła to czas niezapomnianych jubileuszy. Pierwszy z nich będzie należał do zespołu Raz, Dwa, Trzy, który zagra w Warszawie urodzinowy koncert z okazji trzech dekad aktywności scenicznej, w ramach trasy “30 lat jak jeden koncert!”. Bez wielkich fet, akademii i transmisji, zespół pragnie uczcić swoją przyjaźń z fanami i wyrazić wdzięczność za to, że wspierają ich od tech dekad. Wydarzenie odbędzie się 7 grudnia.

17 grudnia na scenę Stodoły powróci Lady Pank, grając wyjątkowy i zarazem ostatni koncert z okazji 40-lecia aktywności scenicznej. Podczas swojej działalności zespół wydał ponad 20 płyt, które pobiły wszelkie rekordy popularności czyniąc Lady Pank jedną z największych legend polskiego rocka. Huczny jubileuszowy występ grupy będzie blisko dwugodzinnym show, złożonym z samych przebojów znanych wszystkim od ponad trzech dekad.

Koleje ogłoszenia jesiennych koncertów w Klubie Stodoła już niebawem! Sprawdź pełen harmonogram zaplanowanych wydarzeń na www.stodola.pl.

Bilety na wszystkie wydarzenia odbywające się w Klubie Stodoła są dostępne w kasie biletowej klubu oraz w sprzedaży internetowej: www.ticketclub.pl.

Podziel się swoją opinią ;)