Klub Studio – muzykoholiczny rozkład jazdy na kwiecień | Poluzjanci

Kwiecień to pracowity miesiąc, spotka nas w nim wiele dobrodziejstw w postaci koncertów i muzycznych wydarzeń, na których nie może was zabraknąć. Zlokalizowany w dawnej stolicy Polski (obecnej stolicy kultury) Klub Studio zaprasza na koncerty. Wystąpią m.in. Poluzjanci, Ania Dąbrowska i Kuban.

Poluzjanci – zespół został założony w 1995 przez studentów Akademii Muzycznej w Katowicach. Poluzjanci grają muzykę z pogranicza pop-rock, funky i jazz. W początkowym składzie znaleźli się: Kuba Badach (śpiew), Piotr Żaczek (gitara basowa), Przemysław Maciołek (gitara), Robert Luty (perkusja), Tomek Szymuś (klawisze). W 1997 roku po raz pierwszy zagrali na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Łącznie na koncie mają 3 płyty: Tak po prostu, Druga płyta, Trzy metry nad ziemią. W 2000 roku zespół poszerzono o klawisze u Grzegorza Jabłońskiego oraz muzyczno-techniczny talent – Marcina Górnego, dzięki czemu wspólnie wydali debiutancką płytę pt. Tak po prostu (Sony Music Entertainment Poland). Po długiej przerwie od grania, w marcu tego roku znów wrócili na scenę, najbliższym przystankiem Poluzjantów jest Klub Studio.

Koncert już w ten piątek (14.04.2023)! Bilety można kupić za pośrednictwem Eventin KUP BILET

W kwietniu usłyszymy również Anię Dąbrowską, która wystąpi dzień później w sobotę, tj. 15.04.2023. Ania wraca z “Kimś innym”, lecz ona wciąż ta sama. Po ponad dwuletniej przerwie artystka stworzyła kolejny wpadający w ucho utwór, będący połączeniem energetycznych, synthpopowych brzmień, a także nowym początkiem dla piosenkarki. „Ktoś inny” to opowieść o tym, że dziś wiele relacji rodzi się w Internecie. Współczesny świat daje ku temu wiele możliwości. Zakładamy konta w mediach społecznościowych, tworzymy profile w aplikacjach i na portalach randkowych, niekoniecznie pokazując się takimi, jakimi jesteśmy na co dzień, ale takimi, jakimi chcemy, żeby nas widziano.

Bilety dostępne na wielu platformach sprzedażowych KUP BILET

Raper, za którym tęskniliśmy wszyscy. Po ponad czterech latach ciszy ze strony Kubana, jesteśmy przekonani, że jego fani są gotowi zrobić ogromny hałas. Po nagranym w 2017 roku albumie Myślisz jeszcze?, przyszedł czas na nową erę, na spokój. Trasa koncertowa nosi miano, nieco cynicznego hasła. ZACHOWAJ SPOKÓJ jest przeczeniem, bo przecież wiadome jest, że koncerty takie nie będą!

19.04.2023 zapraszamy na krakowski koncert w Klubie Studio KUP BILET

Co jeszcze nas czeka w kwietniu w Klubie Studio?

Malik Montana 13.04.2023 KUP BILET

Golec Ourkiestra 21.04.2023 KUP BILET

Kukon 22.04.2023 Sold out

Kukon 23.04.2023 KUP BILET

Okean Elzy 24.04.2023 KUP BILET

Podziel się swoją opinią ;)