Kobiety rapują: sanah, Nosowska i Brodka w #Hot16Challenge2

Akcja zapoczątkowana przez Solara i kontynuowana w środowisku raperskim poszerzyła grono nominowanych. Do akcji zaproszono ponad 922 artystów, przez stronę siepomaga.pl zebrano więcej niż milion złotych, a filmiki w serwisie YouTube odtworzono blisko 100 mln razy. Tym razem na wyzwanie żeńska reprezentacja muzyczna. Poza Darią Zawiałow swoje szesnastki zaprezentowały debiutująca wczoraj sanah oraz Katarzyna Nosowska i Monika Brodka.

sanah, która wczoraj świętowała premierę swojego debiutanckiego albumu “Królowa dram” (recenzja płyty – czytaj więcej) odpowiadając na nominację rzuconą przez Zeusa udowadnia, że rapuje równie dobrze jak rymuje w swoich tekstach. Z dystansem do siebie staje na wysokości zadania – jak dla nas jedna z lepszych szesnastek drugiej edycji!
Zuza do dalszej zabawy zaprosiła Baranovskiego, Jana Serce, Swiernalisa, Czarnego Hifiego oraz Marzenę Ryt.


Brodkę dosyć mocno poniósł hip – hopowy bit, w którym na celowniku ląduje koronawirus i obostrzenia z nim związane. Monika nominowała Beatę Kozidrak, Katarzynę Nosowską, Zespół Pieśni i Tańca Śląsk oraz Jacka “Budynia” Szymkiewicza.


Autorka “Basty” po dwóch nominacjach od wcześniej wspomnianej Brodki i Krzysztofa Zalewskiego (czytaj więcej) również włączyła się w akcję #Hot16Challenge2. Razem z producentem Michałem Foxem Królem przedstawili swoją szesnastkę rzucając wyzwanie dalej Michałowi Wiraszko (Muchy), Kayah, Kasi Klich, Michałowi Rusinkowi oraz Wojciechowi Mannowi.


Zajrzyj po więcej:

www: https://hot16challenge.network/

Podziel się swoją opinią ;)