Koko Die w szeregach Fonobo Label! Posłuachaj singla „Different Tribes”

Koko die – krakowski multiinstrumentalista, wokalista i songwriter, dzieli się swoim nowym singlem! Utwór zatytułowany „Different Tribes” to pierwszy numer artysty, który ukazał się pod szyldem FONOBO Label. Kawałek od dziś dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych oraz na kanale YouTube Konrada.

Koko die to młody krakowski multiinstrumentalista, wokalista i songwriter, znany z projektów Clock Machine oraz Ars Latrans Orchestra. Dryfuje solo między hipnotyzującymi rytmami, pływającymi harmoniami i czułymi, soulowymi melodiami, które łączą się ze sobą, aby wprawić biodra, serce i umysł słuchacza w poruszenie. Artysta właśnie dołączył do FONOBO Label i razem z nowym wydawcą pracuje nad solowym albumem.

Nowy singiel koko die zatytułowany jest „Different Tribes”. Artysta zapowiada nim swój nadchodzący album. Będzie on najbardziej osobistym wydawnictwem w karierze Konrada, ukazującym współczesnego człowieka żyjącego na pograniczu różnych kultur i religii, nowoczesności i tradycji, zagubionego pośród presji społecznych, nauki zderzającej się z teoriami spiskowymi, próbującego jednak odnaleźć swoje prawdziwe pragnienia.

Podziel się swoją opinią ;)