Runforrest z klimatycznym koncertem w Poznaniu

Runforrest wystąpi na żywo 13 listopada w poznańskim Klubie pod Minogą. Wraz z Kopim, młodym producentem muzyki elektronicznej, zaczarują publiczność. Podczas koncertu będzie można usłyszeć utwory z jego poprzednich wydawnictw, w nowych, niepowtarzalnych odsłonach. Nie zabraknie także materiału z najnowszej run! EP, a także zapowiedzi tego, co artysta zaplanował na przyszłość.

Runforrest to projekt muzyczny pochodzącego z Krakowa songwritera Grzegorza Wardęgi, znanego ze współpracy z wieloma artystami i artystkami, m.in.: Bass Astral x Igo, Misia Furtak, ARS LATRANS Orchestra, czy Lor. Od 2018 roku nieprzerwanie tworzy, a jego styl wciąż ewoluuje, łącząc w sobie wpływy muzyki singer-songwriter, alternatywnego rocka, współczesnego popu i elektroniki. Wśród najważniejszych występów na koncie artysty można wymienić chociażby: Męskie Granie w Krakowie, OFF Festival Katowice czy koncert w Tauron Arena Kraków.

NIEDZIELA, 13 LISTOPADA 2022 O 19:00 Runforrest | Poznań

Niezależnie od tego, czy to kameralne, akustyczne występy czy wszechstronne, pełne loopów sety, Runforrest zawsze wytwarza atmosferę niezwykle intymnego przeżycia, gdzie porywa swoją emocjonalnością i osobistym charakterem.

Podziel się swoją opinią ;)