Kolejna nowość wśród polskich festiwali, czyli Late Summer Festival

Zakończenie lata nie musi być wcale smutne! A to za sprawą organizatorów Late Summer Festival! Imprezy, która po raz pierwszy zostanie zorganiziwana 1 września  na miejscu Mety Toru Regatowego Malta w Poznaniu.

Podczas sobotniego wydarzenia w muzyczne pożegnanie lata zabiorą nas takie gwiazdy jak Katarzyna Nosowska– wokalistka zespoły HEY, która obecnie występuje solowo, a jej najnowszy singiel zapowiadający jesienną premiere płyty, “Ja pas!” ma na YouTube już ponad milion wyświetleń!

Kolejną artystką, która wystąpi podczas wrześniowego festiwalu jest Daria Zawiałow, tegoroczna lauretka Fryderyka w kategorii Fonograficzny debiut roku, która albumem “A kysz!” (również nagrodzonym Fryderykiem za Album roku alternatywa) zdobyła ogrom fanów.

Ralph Kamiński, niebywale wrażliwy artysta, autor tekstów i kompozytor, który w 2016 roku wydał swój debiutancki album “Morze”.

Zespół Muchy to kolejne gwiazdy, które usłyszymy podczas Late Summer Festival. Grupa po prawie dwuletniej przerwie od koncertowania wraca do fanów z nowym singlem “Obok ulic i miast”, który zapowiada reedycję krążka “Terroromansu”.

Mery Spolsky to muzyczna Zosia- Samosia, czyli dziewczyna, która sama pisze teksty, komponuje muzykę, mixuje, produkuje i aranżuje piosenki! Szturmem podbiła rynek swoim debiutanckim albumem “Miło było Pana poznać”.

Kamil Pivot wniesie trochę hip-hopu w line-up imprezy oraz muzyk Pepe, który przedstawi nowoczesną elektronikę z dozą melancholii.

Oprócz polskich artystów na scenie poznańskiego festiwalu wystąpi autor piosenki “Another Love”Tom Odell


BILETY:

I pula (limitowana): miejsca stojące: 129 zł / miejsca siedzące – 149 zł;
II pula: miejsca stojące: 149 zł / miejsca siedzące – 170 zł;
III pula (od 21.08) miejsca stojące – 159 zł / miejsca siedzące – 180 zł
Miejsca sprzedaży: www.biletomat.plwww.ticketmaster.plwww.ebilet.pl,


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/latesummerfestivalpoznan/

Podziel się swoją opinią ;)