Kolejne 3 utwory od NeuOberschlesien – Polska / Bóg Wojny / Inny Świat – już w sieci!

Jeśli przegapiliście premierowy koncert zespołu NeuOberschlesien to nic straconego! Grupa opublikowała fragment koncertu w Kopalni Guido, z utworami z ich najnowszej płyty 3 : “Polska”, “Inny świat” i “Bóg wojny”.

Koncert w zabytkowej Kopalni Guido w Zabrzu był premierową prezentacją albumu “3”, który ukazał się 10.11.2017 roku.

„To był wyjątkowy koncert, jeden z najważniejszych w historii zespołu. Premierowo zagraliśmy materiał z nowej płyty w miejscu, które wszyscy mamy w sercach, tam, gdzie nasze korzenie. Na salę koncertową zjechaliśmy autentyczną szolą (windą górniczą) i nadal mam ciarki na skórze, jak o tym wspominam! Fragmenty widzicie w materiale”. – mówi Michał Stawiński, lider, wokalista i autor tekstów NeuOberschlesien.

Album “3” stanowi nową odsłonę rozpoznawalnego zespołu. Nadal z rockowym pazurem, ale już z elektronicznymi wpływami Łukasza Sztaby oraz mocą gitarowych brzmień Tomka Andrzejewskiego i Adama Jurczyńskiego. Pojawiły się nowe ścieżki muzyczne, muzycy sięgnęli do nowych źródeł inspiracji. W efekcie powstał materiał różnorodny, który spotyka się z bardzo pozytywnym odbiorem publiczności.

NeuOberschlesien jest także w trakcie trasy koncertowej. Materiał z nowego albumu “3” prezentują w dwóch formach: akustycznie i elektrycznie. Niedawny koncert w Radiu Rzeszów w studio koncertowym im. Tadeusza Nalepy to wielki sukces wersji akustycznej.

Najbliższe koncerty odbędą się m. in. Bydgoszczy (10.02), Gdyni (11.02), Warszawie (12.02), a także w Nowym Sączu, Tychach, Świdnicy … 

Już 20 marca nie ladagratka na fanów – charytatywnykoncert na rzeczbudowy
pierwszego stacjonarnego hospicjum w Rybniku, w Teatrze Ziemi Rybnickiej. Ze względu na wyjątkowy cel koncertu, zespół zagra set akustyczny i elektryczny!


Zajrzyj po więcej:

NeuOberschlesien – Strona oficjalna

NeuOberschlesien – Facebook

Podziel się swoją opinią ;)