Koncert Chair w rozgłośni Radio Aktywne

 Koncert Chair w rozgłośni Radio Aktywne

W najbliższym odcinku cyklu RA Studyjnie wystąpi grający muzykę new romantic duet Chair, czyli Hubert Kurkiewicz oraz CURA, podopieczni wytwórni Tygrysy Records, którą prowadzi Błażej Król we współpracy z wytwórnią-matką, ART2.

Innymi artystami zrzeszonymi w ramach tego labelu są EURODANEK, Drobne Niepokoje, Ewa Sad i Feral Atom. Muzycy mają na swoim koncie opublikowane dwa single z teledyskami (Happiness, Love Ad). W czwartek 17.02 ukaże się trzeci (Say It Again). Obaj mają doświadczenie w komponowaniu (Kurkiewicz, Sporo Wody, CURA) i wykonywaniu na żywo (Opole Songwriters Festival, Soundrive Festival, własne występy np. w klubie Chmury w Warszawie), a także w transmitowanych i rejestrowanych sesjach wideo (dwa razy w Dzień Dobry TVN, raz w Zamiostudio). Ich muzykę grano m.in. w Radiu357 i newonce.radio.

RA Studyjnie to cykl kameralnych koncertów organizowanych przez Radio Aktywne, akademicką rozgłośnię Politechniki Warszawskiej działającą od 2004 roku. Przez lata gościliśmy w tym cyklu m.in. Paulę i Karola, Janka Samołyka, Kirszenbaum, Bałtyka oraz Feral Atom. Podczas urodzin rozgłośni współpracowaliśmy m.in. z zespołami The Freuders, Max Bravura, Kaseciarz, Wczasy, Fair Weather Friends czy Crab Invasion oraz klubami Eufemia, Remont, Medyk, Hydrozagadka i Pogłos.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.