Leepeck przedstawia remix Nocy Kryształowych

Leepeck przedstawia remix Nocy Kryształowych

„Noce Kryształowe” to ostatni singiel Leepeck’a, który wraz z wyjątkowym klipem autorstwa Jacka Kościuszko promuje wydany we wrześniu album „Na Mnie Już Czas”. Jest to bez wątpienia bardzo ważny przekaz, skłaniający do refleksji, którym warto podzielić się szerzej.  

To strach przed ciemnymi chmurami wiszącymi nad Polską skłonił Leepecka do pomysłu, aby utwór stał się znacznie cięższy, dynamiczny i agresywny w warstwie muzycznej. Utwór został zremiksowany przez wyjątkowego berlińskiego artystę Pysha, który nadał mu zupełnie nowy, transowy i klubowy klimat. Wynik tej współpracy wskazał nam nieoczekiwany kierunek, dzięki czemu przekaz piosenki stał się jeszcze silniejszy. 

Album „Na mnie już czas” to dziesięć piosenek, które w poruszający i unikalny sposób opowiadają o ludziach, miłości i przemijaniu. O kondycji człowieka naszych czasów. Mówią też o samym twórcy i jego wrażliwości. Album dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych: https://agoramuzyka.ffm.to/leepecknamniejuzczas 

„Na mnie już czas” to płyta drogi. Podróży przez inne wymiary. Zanurzenia w głąb siebie. Z drugiej strony jest to bardzo prosty i melodyjny album wpadający w ucho niesłychanie szybko. Dźwięki i słowa odbijają się od ścian i łapią słuchacza za serce. Leepeck swoim głosem budzi w nas radość i tęsknotę. Hipnotyzuje. Uzależnia. 

Podziel się swoją opinią ;)