Koncertowe Czwartki w Klubie Falcon: Kuba Sienkiewicz

Klub Falcon i zaprzyjaźniona Strefa Music Art. zapraszają na “Koncertowe Czwartki”

Kuba Sienkiewicz – piosenkarz autor, neurolog, prywatnie prezes zespołu Elektryczne Gitary. Współpracuje ze scenami literacko-muzycznymi, układa muzykę do filmów i teatru. Algorytmy streamingowe klasyfikują go jako: rock, pop, alternatywa i rock and roll, mimo to nadal nagrywa i koncertuje.

W klubie Falcon wystąpi z Łukaszem Dąbrowskim, znakomitym instrumentalistą grającym na akordeonie midi. Wspólnie wykonają program pod roboczym tytułem „Obraza uczuć”, na który składają się autorskie piosenki z lat 1980-2022. To były 42 lata twórczości, eksperymentów i próby czasu. Zaprezentowane zostaną również utwory z ostatniej płyty „Moja bańka”

Kuba Sienkiewicz to autor i kompozytor utworów do filmów Kiler, Kilerów 2, Kariera Nikodema Dyzmy. Kuba wydaje również swoje solowe płyty. Występuje na wszystkich najważniejszych festiwalach od Opola poprzez Sopot i Woodstock. Wiele utworów, które skomponował i napisał, staje się kanonami muzyki rozrywkowej. Występował w USA, Kanadzie, Wlk. Brytanii, Irlandii, Belgi, Niemczech na Litwie. Sprzedał w sumie ponad 1,5 mln sztuk płyt, w tym 4 albumy uzyskały tytuł “Platynowej Płyty”.

Fot. Radek Polak

Podziel się swoją opinią ;)