PiNuta “Oswaja czas” – autorska płyta Joanny Cholewy coraz bliżej

Joanna Cholewa (PiNuta) zapowiada nową płytę! Wprawdzie data premiery jest owiana tajemnicą, to nowa piosenka gwarantuje, że warto czekać

PiNuta to solowy projekt Joanny Cholewy, znanej szerzej ze współpracy z zespołem Girls on Fire, który w 2013 roku zasłynął w programie X Factor (finalistki), a w 2018 r. wygrał Debiuty w Opolu piosenką “Siła Kobiet”.

Artystka z Wrocławia ma na koncie wiele projektów wokalnych, dedykowanych wielkim świata muzyki. Śpiewała piosenki m.in. Sade i Michaela Jacksona. Zaskakiwała swoich fanów ciekawymi inicjatywami m.in. audycją radiową w Radio RAM, gdzie Joanna razem z pianistą Tomaszem Baselem tworzyła zupełnie nowy utwór z tekstem o aktualnych sprawach.

Tym razem przyszedł czas na autorski album. Całkiem niedawno Joanna Cholewa przedstawia utwór “Oswajam czas”, który zapowiada solową płytę wokalistki.

Utworowi towarzyszy ciekawy teledysk.

Produkcja: Grzesiek Cholewa, kompozycja: PiNuta i Tomasz Basel, tekst PiNuta, aranżacja Tomasz Basel


PiNuta (Joanna Cholewa) – z wykształcenia pedagog, z zamiłowania wokalistka, autorka tekstów i kompozycji. Laureatka festiwali i konkursów wokalnych, uczestniczka wielu koncertów i produkcji telewizyjnych. Związana z wrocławskim zespołem Girls on Fire, wraz z którym w 2018 roku zdobyły “Karolinkę”- główną nagrodę na Festiwalu w Opolu za utwór “Siła Kobiet”, są także finalistkami programu X Factor. Przez kilka lat była związana z wrocławskim Teatrem Muzycznym Capitol, a także z Przeglądem Piosenki Aktorskiej. Obecnie pracuje nad autorskim solowym materiałem, który tworzą wraz z Tomaszem Baselem- pianistą, kompozytorem, absolwentem Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, mającym na swoim koncie wiele projektów, kompozycji, teledysków i realizacji telewizyjnych. Pracuje zarówno jako muzyk sesyjny jak również producent w BaselStudio.

Podziel się swoją opinią ;)