Kortez wystąpi w CKK Jordanki w Toruniu

We wtorek, 2. października w Centrum Kulturalno – Kongresowym Jordanki wystąpi Kortez. Muzyk zagra jeden ze swoich pierwszych koncertów z jesiennej trasy “Hej Wy”, którą promuje utwór o tym samym tytule. Podczas wydarzenia nie zabraknie utworów z najnowszego wydawnictwa artysty pod tytułem “Mini dom”, którego premiera miała miejsce 21. września.

Kortez od jakiegoś czasu to jeden z najbardziej zapracowanych polskich muzyków. Oprócz swojej w pełni wyprzedanej zimowej trasy koncertowej promującej album “Mój dom” zagrał na większości tegorocznych festiwali min. Enea Spring Break, Olsztyn Green Festival, Edison Festival – Taste The Music, Powidz JAM Festiwal, Co Jest Grane 24 Festiwal, Lato z Radiem Festiwal oraz Open’er Festival. Razem z Krzysztofem Zalewskim i Dawidem Podsiadło stanął na czele Orkiestry Męskiego Grania 2018 współtworząc jeden z największych wakacyjnych przebojów “Początek”, który na You Tube ma blisko 46 mln wyświetleń!

Można by pomyśleć, że po tak pracowitym półroczu pora na wakacje – jednak Kortez chyba zdecydowanie woli czas spędzać na scenie. Tak więc z początkiem jesieni artysta wraca do śpiewania i grania w salach koncertowych (czytaj więcej). Spośród 30 wydarzeń większość została już wyprzedana, tak jak i koncert w toruńskim Centrum Kulturalno – Kongresowym Jordanki, gdzie oprócz Korteza w roli supportu wystąpi zespół Panieneczki. Będzie to okazja do usłyszenia najnowszych piosenek muzyka pochodzących z albumu “Mój dom” oraz niedawno opublikowanego dodatku do tego wydawnictwa “Mini dom” na którym znalazł się min. utwór “Stare drzewa” nagrany do filmu “Kamerdyner” (czytaj więcej).


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/kortezjazzboy/

www: http://www.jazzboy.pl/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCimvmT1AvCCZ0tbQpvAHphg

Podziel się swoją opinią ;)