Nowe utwory od Mery Spolsky

Charyzmatyczna Mery Spolsky prezentuje swoją kolejną muzyczną odsłonę po roku od premiery debiutanckiego albumu- ,,Miło było Pana poznać”. Jak zdradza artystka, utwory CZEKAM VERY MUCH, HALO! oraz MORZE zostały skomponowane przed premierą debiutu i tylko czekały na odpowiednią chwilę. 

Mery Spolsky artystka, która istnieje na rynku muzycznym według własnych zasad. Jest autorką tekstów, kompozytorką, producentką i projektantką w własnym sklepie internetowym- ,,Szafa Mery Spolsky”. Jej utwory dla niektórych kontrowersyjne, a dla innych nietuzinkowe- z każdym dniem stają się coraz bardziej popularne. Klip do singla ,,Miło było Pana poznać” niebawem osiągnie półtora miliona wyświetleń!

Nie jesteśmy zaskoczeni, że ponownie Marysia Żak (Mery Spolsky) kieruje się własną wizją artystyczną. Nie braknie w niej prawdziwych uczuć, ciętych słów i prawdziwej siły kobiecej. Tym razem postanawia wziąć udział w projekcie ,,My name is new” przy współpracy z Kayax, w którym nowi artyści zyskują szansę na zaprezentowanie swoich utworów większemu gronu odbiorców. Artystka została pierwszą ambasadorką projektu i wspomina, że w najbliższym czasie dużo będzie się działo na kanale Kayax. Mery Spolsky zapowiada, że to dopiero początek jej muzycznych niespodzianek. Wszystkie trzy utwory znajdują się na playliście ,,My name is new” na wszystkich serwisach cyfrowych Kayax. 

CZEKAM VERY MUCH, HALO! i MORZE to muzyczne kompozycje, które najwierniejsi fani Mery Spolsky mieli szansę usłyszeć wielokrotnie na minionych koncertach artystki. Jesteśmy pewni, że warto było czekać tak długi okres czasu na cyfrową wersję dzieła. Gorąco zapraszamy do odsłuchu jeśli jeszcze tego nie zrobiliście!


Social Media:

Facebook

Instagram

 

 

Podziel się swoją opinią ;)