Kowalski i jego „ANOMALIE”

Laureat „Szansy na sukces”, „Mam Talent” i konkursu „Premiery” na festiwalu w Opolu, Kowalski wydał właśnie nową płytę „Anomalie”. Promuje ją singiel„Zwolnij”, do którego został nakręcony klimatyczny teledysk.

KOWALSKI ma ogromne doświadczenie sceniczne. Na swoim koncie ma występy na największych festiwalach muzycznych, takich jak Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, ESKA Music Awards, Wygraj Sukces, Top Trendy. To także aktor — telewizyjny, teatralny i musicalowy — role w licznych serial, m.in. dla stacji TVN „Usta Usta”, TVP „Na dobre i na złe”) i teatralny były solista Warszawskiego Teatru Sabat Małgorzaty Potockiej.

„Anomalie”, jego druga płyta, właśnie ujrzała światło dzienne. W procesie tworzenia krążka wzięli udział świetni i rozpoznawalni muzycy. Za produkcję odpowiedzialny jest Piotrek ’’Rubens” Rubik znany ze współpracy z wieloma, polskimi artystami, m.in. Darią Zawiałow czy Mrozem. Część tekstów napisał Arek Kłusowski.

Płyta jest zagrana w całości na żywych instrumentach. Artyście zależało na starym trochę brudnym brzmieniu, klimatem nawiązującym do lat 60-70.

Całość obecnie promuje singiel „Zwolnij” wraz z intrygującym teledyskiem.

Czasami duże perturbacje i zderzenie się z przysłowiową ’ścianą’ otwierają nam oczy i przypominają o wartościach, które wynoszą nadto górę i sprawiają, że życie na nowo staje się piękne! Manifestuj! Uwolnij emocje! Pozwól sobie być SZCZĘŚLIWYM! Życie jest piękne, ale sam musisz w to uwierzyć! 10 historii napisało życie. Marzenia, które się spełniły, a niektóre dopiero są w procesie spełnienia. Anomalie? To takie zawirowania i przegięcia rzeczywistości, sytuacji i zdarzeń -samo życie. Utwory bardzo osobiste, zamykający pewien etap życia, za czym idzie nowe, lepsze i z większym oddechem. Nie samą ”plotką” powinien żyć człowiek, a prawdą i życiem tu i teraz. Czasami duże perturbacje i zderzenie się z przysłowiową ’ścianą’ otwierają nam oczy i przypominają o wartościach, które wnoszą nas w górę i sprawiają, że życie na nowo staje się piękne!„Anomalie” są dostępne we wszystkich serwisach streamingowych. KOWALSKI zapowiada również koncerty, które będą promować tę nową muzykę i na pewno pokazywać tam jej nowe znaczenie. Dlatego mocno zachęcamy do śledzenia jego social media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.