Wielki hit w specjalnej wersji na Dzień Kobiet

Wielki hit w specjalnej wersji na Dzień Kobiet

Marzec jest miesiącem kobiet! Kobiece głosy koją, rozkochują i sieją pokój. Pięknych kobiecych głosów nigdy za wiele.

Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów Magda Adamek, która przyzwyczaiła fanów do swojej autorskiej twórczości, tym razem na swój warsztat wzięła wielki polski przebój spopularyzowany przez Danutę Rinn, czyli „Gdzie ci mężczyźni?”.

Data premiery również nie jest przypadkowa, Artystka chciała ujawnić tę wersję właśnie na Dzień Kobiet.

Dodatkowo Artystka dedykuje utwór wszystkim tym bez wyjątku, którzy wykazują się w ostatnich dniach ogromną odwagą i heroizmem. Piosenka jest już dostępna na wszystkich platformach streamingowych.

Ten mistrzowski tekst Jana Pietrzaka trafia w punkt -i nie chodzi tu o męski słaby punkt, bo opisuje pełne spektrum męskiej części „populacji” oraz nasze, kobiece oczekiwania -czego byśmy chciały od tych „orłów, sokołów i herosów”. Oczywiście nie chciałabym, żeby mężczyźni czuli się obrażeni, bo przecież prawdziwi mężczyźni nadal istnieją! Ale z okazji Dnia Kobiet myślę, że i Panie i Panowie z chęcią posłuchają tej piosenki w nowym wykonaniu, a video ma za zadanie wnieść w tę naszą wojenną rzeczywistość trochę luzu i uśmiechu. Skąd w ogóle ten wybór? Tak naprawdę to już od dawna myślałam o nagraniu tej piosenki i zrobieniu do niej video. Specyfika tego numeru jest taka, że zawsze kiedy go wykonuję na koncertach, za każdym razem budzi on dużo pozytywnych emocji -nie tylko u kobiet. Nawet pewnego razu, kiedy wykonałam ten numer na koncercie w Norwegii, gdzie większość publiki była norweska -publiczność oszalała -oczywiście nie rozumieli całego tekstu, choć streściłam im zasadniczą ideę tej piosenki. Uważam więc, że jest to bez wątpienia “ponadczasowy hit” polskiej muzyki rozrywkowej. Ten numer po prostu ma w sobie “to coś”.

Podziel się swoją opinią ;)