“Królowa dram” najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce

Debiutancki album sanah, “Królowa Dram” w niecałe dwa tygodnie od premiery osiągnął najwyższy poziom sprzedaży wśród wydawnictw muzycznych na naszym rodzimym rynku, wspinając się na sam szczyt Oficjalnej Listy Sprzedaży. Gratulujemy!

Album, z którego poza wspomnianym singlem pochodzą także znane już hity „Siebie Zapytasz”, „Proszę pana” czy aktualny przebój „Melodia zauważony został już nie tylko przez fanów inteligentnej, nieoczywistej muzyki pop, ale przez cały rodzimy rynek muzyczny. To też pewnego rodzaju przypieczętowanie historii sanah jaka rozpoczęła się wiosną ubiegłego roku i zaowocowała aż trzema nominacjami do najważniejszej nagrody muzycznej w Polsce – Fryderyk, w lutym tego roku.

Dzisiejsze wyróżnienie dopełnia całą kolekcję „numerów 1” jakie sanah osiągnęła od początku roku. Warto dodać, że od kilku miesięcy artystka jest też najczęściej słuchaną polską wokalistką w serwisach streaminowych, a w liście najchętniej oglądanych klipów na YouTube, na 20 miejsc jej klipy zajmują aż… 11 pozycji!  Album „Królowa dram” dostępny jest w formie cyfrowej i fizycznej aż na 4 nośnikach, a w ubiegłym tygodniu wystartowała strona www.sanah.pl ze sklepem, w którym dostępne są oficjalne gadżety artystki.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/sanahmusic/

Instagram: https://www.instagram.com/sanahmusic/

Podziel się swoją opinią ;)