Krzysztof Zalewski prezentuje teledysk do utworu “Jednego serca”

Pierwsza prezentacja klipu do piosenki Czesława Niemena “Jednego serca”, którą wykonuje Krzysztof Zalewski miała miejsce w Pozaniu 14.07,podczas pierwszego koncertu z tegorocznego cyklu trasy Męskie Granie, gdzie w projekcie “Zalewski śpiewa Niemena” artysta wykonał go w towarzystwie chórków Natalii i Pauliny Przybysz.

Wszystko zaczęło się od festiwalu w Jarocinie, gdzie w zeszłym roku Krzysztof wystapił w koncercie finałowym w motywie Niemen. Z tej okazji powstał zespół muzyków towarzyszący Zalewskiemu na scenie – Jurek Zagórski (gitara, MPC), Jarek Jóźwik (rhodes, syntezatory), Tomasz Duda (saksofon, flet, tamburyn), Pat Stawiński (gitara basowa, klawisze) oraz wcześniej wsponiany chórek – siostry Przybysz. Projekt okazał się taki wielkim sukcesem, że muzycy nagrali płytę “Zalewski śpiewa Niemena” i później wyruszyli w trasę koncertową promującą to wydawnictwo, która została w pełni wyprzedana. Druga odsłona koncertów będzie miała miejsce jesienią (czytaj więcej).

Za reżyserię teledysku odpowiada Piotr Onopa, natomiast do prac nad scenariuszem dołączyła Marta Frączek. Zdjęcia to praca Mikołaja Syguda, natomiast w główne role wcieli się Helena Ganjalyan oraz Piotr Tołoczko.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/Zalef.Krzysztof/

www: http://www.krzysztofzalewski.com/

Podziel się swoją opinią ;)