Mery Spolsky wystąpi podczas Late Summer Festival

Ostatni weekend wakacji w tym roku trzeba spędzić w Poznaniu! Na pożegnanie lata w towarzystwie najlepszej muzyki zapraszają organizatorzy pierwszej edycji Late Summer Festival, który odbędzie się przy Jeziorze Maltańśkim. W sobotę, 01.09., usłyszymy min. Kasię Nosowską w solowym projekcie, Darię Zawiałow, Ralpha Kamińskiego, Muchy oraz Mery Spolsky.

Maria Żak, w świecie muzycznym znana jako Mery Spolsky, performerka, autorka tekstów (oczywiście po polsku), kompozytorka muzyki, gitarzystka, raperka, producentka muzyczna oraz projektantka ubrań w jednej osobie. W czerwcu ubiegłego roku zaprezentowała swój pierwszy singiel wraz z teledyskiem “Miło było pana poznać”, trzy miesiące później, 15.09.2017, premierę miał jej debiutancki album o tym samym tytule. Do utworów promujących to wydawnictwo dołączyło “Liczydło” oraz “Alarm”, do którego klip artystka nakręciła w Tokio.

Podczas Late Summer Festival dzięki trochę zadziornej i śmiałej Mery Spolsky nie zabraknie elektrycznych dźwięków, mieszanki popu z hip – hopem, zabawnych tekstów i dobrej zabawy, której na koncercie piosenkarki nigdy nie brakuje!


Do 21.08 bilety dostepne są w promcyjnej cenie:

https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/late-summer-festival/
https://www.ticketmaster.pl/event/late-summer-festival-bilety/6615
https://www.biletomat.pl/festiwale/late-summer-festival-6649/


Zajrzyj po więcej:

FB: Mery SpolskyLate Summer Festival

www: Mery Spolsky

Podziel się swoją opinią ;)