Kuba Dąbrowski łapie koniec lata w utworze “Wirując z czasem”

Kuba Dąbrowski to producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów. Przez wiele lat poszukiwał swojej drogi studiując przeróżne kierunki, przeprowadzając się co chwile do nowych miast, gdzie nie odnajdywał swojej drogi i sensu. Odnalazł go w 2019 roku, poznając Kubę Galińskiego, który wprowadził go do świata produkcji muzycznej. Od tamtej pory Kuba pracował między innymi z Sanah („Czesława”), Jakubem Skorupą („Zeszyt Pierwszy”), Darią ze Śląska czy Sarsą.

Pisząc ten numer szukałem letnich brzmień kończącego się lata, wakacyjnych wzlotów i upadków miłosnych i nieubłaganie zbliżającej się jesieni, która zawsze zabiera mnie w nostalgie, Damiena Rice i wieczory pod kocem. To historia o szukaniu swojej tożsamości, szukaniu jej w drugiej osobie i próbach nabrania dystansu do samego siebie i świata.

Kuba Dąbrowski

W 2021 roku ukazał się jego pierwszy singiel „Gorszy Mood”, który rozpoczął intensywne prace nad epką, która ma ukazać się jesienią 2023 roku. W swojej muzyce Kuba łączy indie-pop, alternatywny rock i nowe popowe brzmienia, a w tekstach wspomina swoje miłosne podboje i straty, szuka pogodzenia się z samym sobą i próbuję odkryć przed światem męskie, często niezrozumiane emocje.

Podziel się swoją opinią ;)