“Zanim to nazwę” to nowy singiel od grupy Krzewy

Krzewy kolejny raz zachwycają! Duet podzielił się właśnie ze słuchaczami swoim najnowszym singlem. Numer zatytułowany jest “Zanim to nazwę” i zapowiada debiutancki albumu. Premierowa piosenka od dziś dostępna jest we wszystkich serwisach streamingowych oraz na kanale YouTube wydawcy.

“Zanim To Nazwę” to najnowszy singiel duetu Krzewy. Utwór mówi o potrzebie odcięcia się od chaosu zewnętrznego świata i szukaniu bezpieczeństwa oraz zrozumienia w kontakcie z bliską osobą. 

Nie trzeba wtedy nic mówić, wystarczy być – komentują artyści. Muzycznie – jak zwykle w utworach Krzewów – mamy połączenie wielu inspiracji: folku, psychodelii, ale również shoegaze’u – zwłaszcza w końcówce utworu, gdy gitarowa ściana dźwięku kojarzy się ze wspomnianym w tekście statkiem na burzliwym oceanie

Krzewy to duet muzyczny, który powstał z fascynacji akustycznymi brzmieniami i oszczędną produkcją. Tworzą go Ewa Zaborowska – autorka tekstów i melodii, oraz – odpowiedzialny za warstwą muzyczną, produkcję i miks – Paweł Sulewski. W swoich utworach łączą minimalistyczną formę i dużą dawkę emocji. Inspirują się codziennymi przeżyciami, naturą, filmami oraz wszystkim, co proste i naturalne.

Duet zadebiutował w czerwcu zeszłego roku singlem “Tamte dni”. Numer zachwycił polską publiczność podbijając serwisy streamingowe i zapewnił Krzewom udział w festiwalu NEXT FEST w Poznaniu.

Premierowy singiel jest zapowiedzią debiutanckiej płyty duetu, która ukaże się jeszcze w tym roku. Nadchodzący materiał promuje również wydany rok temu numer “Tamte dni”, klimatyczna piosenka “Naprawdę” oraz utwór “Nie rzucam”.

Podziel się swoją opinią ;)