Kwiat Jabłoni i ich “Wolne Serca” już w sprzedaży

Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego to uroczyste obchody, specjalny koncert i okolicznościowy album. Tym razem tego zadania podjął się zespół Kwiat Jabłoni, czyli Kasia Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz i wraz z zaproszonymi gośćmi odświeżyli polskie przeboje z ostatnich dekad. 

Album pod znaczącym tytułem “WOLNE SERCA”, powstał z potrzeby serca – jak sami mówią:  

Chcemy stworzyć wraz z innymi muzykami album przypominający o tym, że wolność jest piękną wartością, która stanowi warunek szczęśliwego i godnego życia wszystkich ludzi. 

“Wolne Serca” to dziesięć piosenek, które ukształtowały kilka pokoleń Polaków i łączy je jedno przesłanie – miłość do wolności. Kwiat Jabłoni zaprosił do współpracy wspaniałych artystów: Igo, Jucho, Kasia Lins, Kuba Kawalec, Miuosh, Natalia Grosiak, Natalia Kukulska, Sanah.  

Płyta “Kwiat Jabłoni i goście: Wolne serca” ze Storylines jako pierwszy twórca alternatywny w Spotify! 

Wyjątkowy album i wyjątkowa oprawa poza premierą fizyczną, dystrybuowany cyfrowo przez Agora Digital Music, trafił do serwisu Spotify w wersji rozszerzonej o Storylines. W przypadku polskich wydawnictw funkcja jest zastosowana dopiero drugi raz!  

Funkcja Storylines w Spotify może być traktowana jak przeniesienie do serwisu streamingowego książeczki z tradycyjnego wydania płyty, w rozszerzonej formie.  

Dzięki Storylines do albumu “Kwiat Jabłoni i goście: Wolne serca” fani dowiedzą się o oryginalnych twórcach piosenek, które duet wybrał, o przebiegu współpracy z zaproszonymi gośćmi i przede wszystkim o artystycznych zamysłach i wizjach.  

To fascynująca okazja, by podczas odsłuchu płyty móc przenieść się myślami do studia nagraniowego, zobaczyć niepublikowane wcześniej zdjęcia i grafiki, a tym samym jeszcze lepiej poczuć niezwykłą atmosferę tej unikalnej płyty. 

LINK DO SERWISÓW STREAMINGOWYCH: https://agoramuzyka.ffm.to/KwiatJabloniWolneSerca 

TRACKLISTA: 

  1. NIE, NIE, NIE  KWIAT JABŁONI 
  2. WOLNE PTAKI  NATALIA KUKULSKA 
  3. JUTRO MOŻEMY BYĆ SZCZĘŚLIWI  KASIA LINS 
  4. ŚWIATŁA MIASTA  MIUOSH 
  5. WARSZAWA, JA I TY  SANAH 
  6. KLUS MITROH  IGO 
  7. PŁACHTA NIEBA  JUCHO 
  8. TRWAJ CHWILO, TRWAJ  NATALIA GROSIAK 
  9. MÓWIĘ CI, ŻE  KWIAT JABŁONI 
  10. NIE PYTAJ O POLSKĘ – KUBA KAWALEC 

Podziel się swoją opinią ;)