L.U.C. & REBEL BABEL ENSAMBLE zagrają koncert w radiowej Czwórce

W październiku Damian Sikorski zaprasza do wysłuchania dwóch koncertów, które odbyły się w ramach Czwórkowej akcji „Od ujścia do źródła” w 2017 roku. Już w najbliższy piątek, 2 października, na antenie zagości L.U.C. wraz ze składem Rebel Babel Ensamble, który współtworzy razem z kompozytorem Janem Feat.-em. oraz aranżerem Adamem Lepką.

W piątek, 2 października o godz. 19.00, usłyszymy retransmisję koncertu, który odbył się w 2017 roku w gdańskim klubie Moloteka w ramach Czwórkowej akcji „Od ujścia do źródła”, poświęconej Wiśle. Wystąpili wówczas L.U.C & Rebel Babel Ensemble – kolektyw założony przez kompozytora Jana Feat.-a, rapera i performera L.U.C.-a oraz aranżera Adama Lepkę. Międzynarodowa, wielojęzykowa orkiestra dęta – jak sami siebie przedstawiają – to platforma amatorów i zawodowych kompozytorów z różnych regionów Europy, której założeniem jest budowanie dialogu i porozumienia poprzez muzykę, łączenie kultur i stylistyk oraz spełnianie marzeń młodych muzyków poprzez kreowanie dla nich edukacyjnych i scenicznych spotkań z zawodowcami i gwiazdami wielkiego formatu.


Kolejny koncert zaplanowany jest na 23 października. Będzie to występ GrubSona i Jareckiego, który odbył się w ramach finału akcji „Od ujścia do źródła”.

Podziel się swoją opinią ;)