Lady Pank bez prądu w łódzkiej Atlas Arenie

Lady Pank zaprezentuje swoje największe przeboje w nietypowej wersji – bez prądu.

Zespołu Lady Pank nie trzeba nikomu przedstawiać. Legendy polskiego rocka już w najbliższą sobotę (01.04.2023 r.) zawita do Łodzi, by podzielić się ze swoimi fanami najnowszym projektem. Grupa zaprezentuje swoje największe hity w odmienionych akustycznych aranżacjach.

Zespół po wydaniu albumu w cyklu MTV Unplugged, 9 marca wyruszył w trasę koncertową pod tym samym szyldem. Trasa koncertowa MTV Unplugged będzie podzielona na dwie części, wiosenną i jesienną, i obejmie swoim zasięgiem cały kraj. Łącznie zespół zagra „bez prądu” ok. 30 koncertów.

Jednym z pierwszych odwiedzonym miast będzie Łódź – artyści zaczną swój koncert 1 kwietnia o godzinie 18.30 w Łódzkiej Atlas Arenie. Jak informują organizatorzy – na przybyłych gości czekają niemałe niespodzianki!

Jak dowiedziała się nasza redakcja – podczas sobotniego występu w Łodzi oprócz samych gwiazd wieczoru, czyli Lady Pank, wystąpi także wszystkim znana Kasia Kowalska oraz wybitny jazzman Bernard Maseli.

Lady Pank jest 12 polskim wykonawcą zaproszonym do udziału w tym kultowym cyklu. Jego ponad 40-letnia historia sprawia, że koncert MTV Unplugged jest pełen ikonicznych przebojów, które tym razem zostały zaprezentowane w nowych, niecodziennych aranżacjach. Nie zabraknie takich hitów, jak “Marchewkowe pole”, “Zawsze tam, gdzie ty”, czy “Mniej niż zero”.

Cała trasa koncertowa Lady Pank MTV Unplugged odbędzie się w oryginalnej oprawie wizualnej znanej z premierowego koncertu, który odbył się w czerwcu 2022 roku. r.

Podziel się swoją opinią ;)