[PREMIERA] Natalia Świerczyńska wydała nową płytę. Posłuchaj wzruszających historii o tęsknocie

Na ten dzień Natalia Świerczyńska czekała bardzo długo. Właśnie ukazała się jej nowa, niezwykle osobista i wzruszająca płyta pt. „O północy”

Album „O północy” to przede wszystkim piękne i poruszające historie o tęsknocie za pięknem, dobrem i miłością. Płyta została zainspirowana autentycznymi historiami babci Natalii, która często dzieliła się z nią wspomnieniami z czasów II Wojny Światowej. Nowe wydawnictwo Świerczyńskiej to zatem przejmujący zapis rodzinno-wojennych wspomnień, które artystce towarzyszyły przez wiele lat. Natalia w pewien sposób kolekcjonowała je, by teraz przelać je na teksty piosenek. Wyjątkowych przede wszystkim dla niej samej, ale także, jak się okazało, również dla słuchaczy.

W tych nostalgicznych i momentami sentymentalnych utworach Natalia Świerczyńska próbuje lepiej zrozumieć wojenną rzeczywistość i postawić się trochę na miejscu swojej Babci, która stała się dla niej wzorem do naśladowania. W nowych piosenkach artystka przekazała wszystkie te emocje, które narastały w niej od dawna i wreszcie mogły znaleźć ujście właśnie na płycie „O północy”. Do tej pory promowały ją single „Las”, tytułowy oraz „Przepaść”.

Album Natalii Świerczyńskij pt. „O północy” ukazał się nakładem wytwórni MTJ. Jest dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych oraz m.in. na oficjalnej stronie prowadzonego przez label sklepu internetowego (https://www.mtj.pl/sklep/o-polnocy/).

Podziel się swoją opinią ;)