Lećmy razem w cosmos! Posłuchaj letniej nowości: “Pole namiotowe”

Przedstawiamy Wam zespół cosmos – ich muzyka to totalny kosmos! Po viralowej “Drogiej Pani”, którą nucili niemal wszyscy w Polsce, hipnotyzującym “Wróćmy do lata” i sensualnym “Umów się ze mną na..” mamy przyjemność zapowiedzieć nowość tego hiperzdolnego duetu”!

W “Drogiej Pani” zasłuchiwała się cała Polska, teraz czas na nowość, ale utrzymaną w tak samo sensualnym, romantycznym klimacie! “Pole namiotowe” to opowieść o wakacyjnym romansie, nawiązanym podczas letniego festiwalu. Subtelne aluzje budują nastrój wakacyjnego flirtu.

W utworze “Pole namiotowe” jest pulsujący rytm, subtelne niedopowiedzenia i oryginalne, słoneczne brzmienie.

To odważna, ale i interesująca propozycja, gwarantowany hit wakacji i każdej wakacyjnej playlisty!

To kolejny świetny utwór cosmosu! Panowie mają już na koncie kilka świetnie przyjętych singli, w tym “Kino”, które zagościło na antenie kilkunastu rozgłośni radiowych, a także utwór “ZOO” – szybko zdobywający popularność w serwisach streamingowych. Ich największy hit, “Droga Pani” stał się hitem wakacji 2023 – podbił TikToka, Youtube i Spotify, trafiając do dziesiątek milionów słuchaczy.

cosmos to duet Karola Kudrzyckiego oraz Mateusza Makowskiego. Muzycy poruszają się w nurcie pop-rocka, choć w ich muzyce nie brakuje alternatywnych, funkowych i elektronicznych brzmień. Ich utwory gościły na antenach wielu polskich rozgłośni radiowych.

Tego lata intensywnie koncertują – będzie można usłyszeć ich na żywo m. in. w Warszawie, Dziwnowie, Połczynie-Zdroju czy Grudziądzu.

Posłuchaj w Spotify

Podziel się swoją opinią ;)