Ania Sama zaprasza do “Czterech pokoi” – eklektyczna EPka już do posłuchania

Ania Sama prezentuje swoim słuchaczom nowe wydawnictwo. EP ‘Cztery pokoje’ składa się z czterech utworów, które powstały w różnych fazach jej kariery artystycznej

Każdy z nich reprezentuje odmienny styl, co znalazło odzwierciedlenie w tytule “Cztery Pokoje”. Mimo że tytuł przypadkowo przypomina słynną piosenkę Kazika, to jeśli szukać jakiegoś połączenia z Anią Samą, to z pewnością jest nim Edyta Bartosiewicz (która śpiewała z Kazikiem w “Czterech pokojach”) – jedna z ulubionych polskich artystek Ani.

Na EP znajdują się cztery utwory: “Obcą” – najświeższe, funkowe dzieło artystki, “Końce” – balladę o rozstaniu, “Zakamarki” – synthpopową opowieść o fascynacji inną osobą i pragnieniu poznania jej myśli oraz ‘Zagraj ze mną’ – utwór przytulny niczym jesienny koc.

Singiel “Obca”, promujący EPkę, to funkowa opowieść o obcości, którą czujemy wobec osoby, z którą kiedyś byliśmy blisko. Teraz na ulicy mijamy się jak obcy. Mimo smutnego przesłania tekstu, piosenka ma rytmiczny charakter. Za aranżację i produkcję odpowiada Jarek Jurkiewicz – gitarzysta współpracujący z Anią oraz część duetu Jarząbek-Jurkiewicz. Instrumentalne partie nagrali: Jarek Jurkiewicz (gitara), Władek Foltyński (bas), Kajetan Pietrzak (bębny) oraz Mateusz Krystian (klawisze), a całość zmiksował Jędrzej Wołk.

Podziel się swoją opinią ;)