15-lecie na scenie Ewy Farnej. Koncert w Klubie Studio

Ewa Farna to niekwestionowana weteranka muzyczna, zarówno na polskiej, jak i czeskiej scenie muzyki pop. Wydała 5 albumów w Polsce, zagrała setki koncertów, wypuściła wiele hitów. Teraz czas świętować 15-ste urodziny na scenie podczas koncertu w Klubie Studio w Krakowie.

Ewa Farna to jedna z najbardziej lubianych i charyzmatycznych artystek na polskiej scenie muzycznej. Przez ostatnie 15 lat wydała 5 albumów, kilkanaście hitowych singli i zagrała setki koncertów. Od kilku lat podąża własną ścieżką, dzieląc się ze słuchaczami utworami odzwierciedlającymi jej życie. Ewa Farna z okazji swoich 15 lat na scenie zagra koncert w Klubie Studio z okazji 15 lat, pieczętując to święto!

Gdzie? Kraków, Klub Studio – ul. Budryka 4 📍 Kiedyy? 27.10.2024 r. Bilety w przedsprzedaży od 129 zł. Dostępne na portalach: EBilet, Ticketclub, kupbilecik.pl, a także w bloczkach kolekcjonerskich.

Ewa Farna współpracowała z wieloma artystami zarówno z Polski, jak i z Czech. Jednym z najbardziej znanych duetów była jej współpraca z Davidem Stypką przy utworze “Dobré ráno, milá”​. Na swojej najnowszej płycie “Umami” pracowała z różnymi europejskimi producentami i kompozytorami, w tym z Mery Spolsky​. Na płycie “Umami” Ewa odkrywa wiele ciałopozytywnych, feministycznych haseł, co ujawnia się w m.in. kawałku “Ciało”. Piosenka jest o zaakceptowaniu zmian na ciele, na które nie mamy wpływu.

W perspektywie przyszłości, utwór ten może być tym, który zawsze będzie przypominał, jak ważne jest starać się przyjąć to, co życie będzie na nas napisało. Utwór to hołd dla wszystkich niesamowitych dziewczyn, które podzieliły się swoją historią i swoją postawą, zainspirowały Ewę do okrycia siebie. Artystka stosunkowo często współpracuje z innymi artystami przy różnych projektach i koncertach, co dodatkowo wzbogaca jej muzyczny dorobek​.

W 2024 roku mija 15 lat od wydania utworu “CICHO”, który zdobył serca słuchaczy i umocnił jej pozycję w historii polskiej muzyki. Przez te lata Ewa przeszła przemianę od nastolatki z rockową duszą do dojrzałej kobiety i matki, zachowując swój żywiołowy charakter.

Koncert to ponad półtoragodzinne show będące sentymentalną podróżą przez 15 lat twórczości Ewy. Usłyszymy takie hity jak “Cicho”, “Ewakuacja”, “Na ostrzu”, utwory z płyty “UMAMI” jak “CIAŁO”, oraz najnowsze niespodzianki muzyczne. Zapowiada się pełne energii i pozytywnych emocji wydarzenie, wzbogacone o ognisty temperament Ewy.

Podziel się swoją opinią ;)