To będzie „HAPPY END” dla Patryka Skoczyńskiego

To będzie „HAPPY END” dla Patryka Skoczyńskiego

Jeden z najzdolniejszych polskich wokalistów młodego pokolenia prezentuje singiel HAPPY END i pokazuje swoją nową, energetyczną odsłonę.

Nowy utwór Patryka Skoczyńskiego to mieszanka pozytywnej energii i melodyjnego, tanecznego brzmienia, którego tak bardzo potrzebujemy!

Patryk Skoczyński znany do tej pory głównie z melancholijnych ballad i pop rockowego brzmienia, tym razem zaskakuje. Uśmiechnięty i tańczący proponuje utwór przepełniony optymistycznym vibem i świeżym energetycznym brzmieniem. Takiego polskiego popu jeszcze nie było!


HAPPY END otwiera mój kolejny rozdział w muzycznej drodze! Opowiada o tym, jak czasami wręcz desperacko pragniemy miłości i tej idealnej relacji i chcielibyśmy, żeby wszystko było jak w filmach: romantyczne, najpiękniejsze i oczywiście z happy endem. To też taka opowieść o idealnej pierwszej randce.
Piosenka jest pełna energii, humoru i zaskakuje świeżym brzmieniem. To moja nowa odsłona, także muzyczna. Znajdziemy tu klimatyczną gitarę, ale również energetyczne trąbki, które tworzą klimat prosto z Hollywood. To też taki utwór, który porywa do tańca – słuchając go, trudno spokojnie usiedzieć.

Podziel się swoją opinią ;)