Lor & Dawid Tyszkowski we wspólnym singlu – PAM PAM PAM

Najnowszy singiel „PAM PAM PAM” powstał we współpracy z Dawidem Tyszkowskim. Jest to singiel zapowiadający długo wyczekiwany najnowszy album zespołu Lor – „Panny Młode”, który swoją premierę cyfrową będzie mieć 12.05.2023 nakładem wydawnictwa Agora Muzyka.

Singiel „PAM PAM PAM” jest opowieścią o romantycznej miłości, która w zderzeniu się z rzeczywistością jest niemożliwa do osiągnięcia i pęka jak bańka mydlana. Jest to miłość, w którą każdy z nas wierzy i chciałby ją przeżyć, jednak realia są zupełnie inne.

Chciałyśmy napisać love song, ale ani w naszych życiach, ani w życiach bliskich nam osób, miłości nie układały się szczególnie optymistycznie i rezultatem tego jest „PAM PAM PAM”. To piosenka o tym, że chciałoby się bardzo jakiejś wyobrażonej przez siebie relacji z marzeń, która naprawiłaby każdą rzecz, jaka się dzieje na świecie i o konfrontacji tego pragnienia z rzeczywistością, w której niestety jesteśmy wszyscy tylko ludźmi.  

Dawid Tyszkowski jest naszym okryciem dekady, jesteśmy psychofankami i praktycznie od początku wiedziałyśmy, że chciałybyśmy w przyszłości z nim pracować, także gdy tylko przyszedł nam do głowy pomysł na wprowadzenie męskiego wokalu do „PAM PAM PAM”, wybór był prosty. Po naszej kolaboracji ludzie raczej spodziewaliby się zupełnie innego brzmienia, także dla wielu osób to może być zaskoczenie, ale pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że pozytywne.  

LOR

Podziel się swoją opinią ;)