Magda Kluz prezentuje nowy singiel “Zanim się schowasz”

Magda Kluz powraca w doskonałym stylu! W swoim najnowszym singlu – “Zanim się schowasz”, czaruje słuchaczy delikatnym wokalem i elektryzującymi dźwiękami. Kawałek już teraz dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych oraz na kanale YouTube FONOBO Label.

Magda Kluz swoją solową karierę rozpoczęła od udziału w akcji FONOBO Pitcher, dzięki której podbiła serca tysięcy słuchaczy swoim debiutanckim singlem “Rzeka”. Kontynuując współpracę z FONOBO Label, wydała bardzo dobrze przyjętą EP-kę „Akweny”. Po premierze debiutanckiego materiału, zaszyła się w studiu, gdzie pracowała nad kolejnymi numerami, a jednym z nich już teraz dzieli się ze swoimi słuchaczami.


“Zanim się schowasz” to pierwszy singiel zapowiadający nadchodzący album Magdy Kluz. W utworze subtelny wokal artystki idealnie łączy się z magnetycznym i świeżym brzmieniem. Wokalistka zdradza, że cały czas pracuje nad nowym wydawnictwem, jednak nie chce jeszcze zdradzać szczegółów.

Piosenka “Zanim się schowasz” to efekt współpracy Magdy Kluz – która odpowiedzialna jest za warstwę tekstową i muzyczną, i Igora Nikiforowa – produkcja, muzyka. Współautorem kompozycji jest także Wojtek Kiełbicki, a za miks i master odpowiada Eprom.

Podziel się swoją opinią ;)