MAKE JAZZ NOT WAR – koncert charytatywny w Warszawskim Palladium

MAKE JAZZ NOT WAR - koncert charytatywny w Warszawskim Palladium

8. kwietnia 2022 roku w Teatrze Palladium odbędzie się charytatywny koncert “MAKE JAZZ NOT WAR”, podczas którego wystąpią najważniejsi przedstawiciele polskiej sceny jazzowej.

Dochód z wydarzenia w 100% przeznaczony jest na pomoc Ukrainie, w tym wsparcie działań organizacji wspierających uchodźców, a w kolejnym etapie działań aktywizacyjnych i edukacyjnych, skierowanych do osób uciekających przed wojną, dołączających do społeczności warszawskiej.

Muzycy wykonają utwory pochodzące z ich bieżących programów koncertowych i najnowszych płyt. W trakcie wydarzenia odbędzie się także aukcja charytatywna fotografii i grafik Urszuli Las, Kasi Stańczyk i Jarka Wierzbickiego. Koncert będzie transmitowany online na kanale Agora Muzyka na Facebooku oraz na kanale Youtube.

Na scenie wystąpią:
Ewa Bem – śpiew
Dorota Miśkiewicz – śpiew
Agnieszka Wilczyńska – śpiew
Krzysztof Kiljański – śpiew
Janusz Szrom – śpiew
Henryk Miśkiewicz – saksofon
Robert Majewski – trąbka/flugelhorn
Andrzej Jagodziński – fortepian
Paweł Perliński – fortepian
Adam Cegielski – kontrabas
Andrzej Łukasik – kontrabas
Czesław “Mały” Bartkowski – perkusja
Marcin Jahr – perkusja
Koncert poprowadzi: Artur Andrus

Oczywistym celem koncertu jest zebranie jak najwięcej środków finansowych na pomoc Ukrainie, natomiast podkreślić chcielibyśmy także, iż udział w wydarzeniu jest wyrażeniem wsparcia przez publiczność, jak również środowisko artystyczne dla osób zaangażowanych w nieustające wsparcie na rzecz panującej sytuacji.

MAKE JAZZ NOT WAR
Drzwi: 19.00
Start: 20.00
Miejsce: Palladium, Złota 9, Warszawa
Cena cegiełki: 64,80 / 86,40 / 108 pln
Ceny biletów cegiełek powiększone zostały o 8% podatek VAT wynikający z braku elastyczności przepisów skarbowych dot. biletów wstępu na wydarzenia charytatywne.
BILETY:
https://goingapp.pl/wydarzenie/make-jazz-not-war-koncert-charytatywny/kwiecien-2022
oraz Salony EMPIK
———
Organizatorzy:
BLUE NOTE Agencja Artystyczna działa na rynku od 1994r. Założycielem jest Andrzej Łukasik, kontrabasista, muzyk jazzowy, producent , menadżer, animator życia muzycznego. W 2006 r agencja rozszerzyła swoją działalność o wydawnictwo płytowe.
https://www.bluenote.waw.pl/

Centrum Wsparcia Koordynacji Warszawa (Promotor wydarzenia) powstało z inicjatywy organizacji pozarządowych wchodzących w skład Branżowej Komisji Dialogu Społecznego ds. Cudzoziemców we współpracy z władzami m. st. Warszawy. Jest to miejsce wzajemnego wsparcia informacyjnego, koordynacji, uwspólniania potrzeb i zasobów dla podmiotów wspierających (NGOs, ruchów
nieformalnych, struktur miasta, instytucji publicznych, firm i innych podmiotów).
https://warszawa-ukraina.info/

Fundacja Inna Przestrzeń (Operator wydarzenia) powstała w czerwcu 2006 roku. Działa aktywnie na rzecz promowania otwartości, demokracji i wielokulturowości. Otwiera nowe przestrzenie dla wypowiedzi artystycznej i społecznej w Polsce i na świecie. Angażuje się w działania na rzecz praw człowieka. Prowadzi działania w obszarze edukacji interdyscyplinarnej oraz realizuje projekty współpracy rozwojowej i na rzecz społeczeństwa obywatelskiego wspólnie z lokalnymi partnerami w różnych miejscach świata. Stworzyliśmy
interdyscyplinarny festiwal edukacyjny One Caucasus na pograniczu Gruzji, Armenii i Azerbejdżanu oraz wspólnie z partnerami gruzińskimi – rozpoczęliśmy wdrażanie pierwszego na Kaukazie budżetu partycypacyjnego.
Więcej informacji: https://www.innaprzestrzen.pl
https://www.facebook.com/centrumwsparciakoordynacji

Podziel się swoją opinią ;)