Making of nowego teledysku Ofelii – „Zakochana w bicie”. To pierwszy zwiastun studyjnej współpracy Ofelii i Kuby Karasia.

„Zakochana w bicie (Miranda)” – pierwsza odsłona nadchodzącego, drugiego albumu Ofelii.  Piosenka została bardzo dobrze przyjęta przez środowisko muzyczne i fanów. Za jej produkcję odpowiada Kuba Karaś (The Dumplings, Karaś/Rogucki).  Teledysk  wyreżyserował Wiktor Ejryszew, za zdjęcia odpowiada Maciek Edelman – twórcy teledysku do utworu „Tu„. Operatorami kamery był duet Maciek Edelman i Agata Trzebuchowska, autorzy video do „Ksiąg Ofeliowych”

Ofelia (Iga Krefft) ma na swoim koncie bardzo dobrze przyjęty debiutancki album „Ofelia„. Fani pokochali piosenki „Zaraz„, „Tu„, „Ćma” czy ” Dwa słowa„. W wydaniu „na żywo” cały materiał dostępny jest w serwisach streamingowych, pod nazwą „Księgi Ofeliowe„. Artystka wraz z zespołem zarejestrowali wersje live podczas pandemicznej przerwy. 
Niedługo po tym Ofelia zaczęła pracę nad nowym albumem. Do współpracy przy tym projekcie zaprosiła Kubę Karasia (The Dumplings, Karaś/Rogucki), który jest producentem tej płyty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.