Małgorzata Ostrowska zaprasza na jubileuszowy koncert w Łodzi

40 lat na scenie, ogromna liczba przebojów i głos, którego nie sposób pomylić z żadnym innym. Małgorzata Ostrowska zaprasza na jubileuszową trasę koncertową

Małgorzata Ostrowska jest bez wątpienia jedną z ikon lat 80. Od kilku dekad należy do najciekawszych postaci polskiej sceny muzycznej. Intrygująca, odważna, bezpretensjonalna i z najbardziej charakterystycznym żeńskim głosem w Polsce. 

Wykonawczyni niezliczonej ilości przebojów, zarówno z okresu współpracy z zespołem lombard, jak i solowych: “Szklana pogoda”, “Adriatyk, ocean gorący”, “Mister of America”, “Mam dość”, “Droga pani z tv”, “Taniec pingwina na szkle”, “Gołębi puch”, “Rzeka we mnie”, “Słowa”, “Szpilki”, “Po niebieskim niebie” czy w końcu legendarna “Meluzyna”, na której wychowało się całe pokolenie Akademii pana Kleksa.

W 1999 roku podczas festiwalu w Sopocie Małgorzata Ostrowska otrzymała statuetkę “Bursztynowego Słowika” za całokształt działalności artystycznej. W 2007 roku odsłoniła swoją gwiazdę w alei gwiazd polskiej piosenki w Opolu, a w 2013 roku podczas jubileuszowego 50 festiwalu otrzymała tytuł “Ikony Festiwalu Opolskiego”. 

W tym roku artystka obchodzi 40-lecie pracy artystycznej. Świętowanie tego wyjątkowego jubileuszu, nie mogło obejść się bez wyjątkowej trasy koncertowej.

Małgorzata Ostrowska zagra m.in. w Krakowie, czy Poznaniu. My jednak szczególną uwagę zwracamy na koncert w Łodzi. W tutejszym Teatrze Muzycznym już 28 lutego piosenkarka zaprezentuje swoje największe przeboje w ramach trasy “Piękna Pani Meluzyna”.

Podziel się swoją opinią ;)