Manifestacja wolności i determinacji – Maya Krav w singlu “no limits”

Wcześniej mówiła o pragnieniu wolności w piosence “Vistula”, przypominając wydarzenia w Polsce z ostatnich ośmiu lat. Teraz manifestuje nieograniczone możliwości. Maya Krav przedstawia najnowszy singiel “no limits”!

“No limits” to nie tylko piosenka – to symbol wolności i determinacji, który przenika każdy dźwięk utworu. Zainspirowana kulturą gier komputerowych i estetyką cyberpunkową, melodia przenosi słuchaczy w podróż przez świat pełen neonowych świateł, gdzie granice pomiędzy realnością a fantazją zacierają się w sposób nieuchwytny.

Teledysk to wizualna uczta, która porusza wyobraźnię i wzbudza euforię. Zestawienie pikselowych krajobrazów z pulsującymi rytmami muzyki przypomina nam, że w życiu nie ma granic – wszystko jest możliwe dla tych, którzy odważą się marzyć i działać.

Jednakże, promocja tego wyjątkowego utworu sięga znacznie dalej. W duchu ekskluzywności i innowacyjności została stworzona specjalna gra w formie escape rooma online, która przenosi fanów w neonowy świat “no limits”. Gra ta zapewnia unikalne doświadczenie, pozwalając uczestnikom na interaktywną podróż przez klimaty inspirującego teledysku.

Ta nietypowa inicjatywa, zaprojektowana na podstawie estetyki gier komputerowych i klimatów cyberpunkowych, ma zapewnić słuchaczom niezapomniane wrażenia i angażującą rozrywkę. Dodatkowo w samej rozgrywce poruszana jest tematyka globalnego ocieplenia.

Przygotujcie się na niezapomnianą podróż przez świat “no limits” – gdzie granice nie istnieją, a wszystko jest możliwe!

Zagraj w grę! https://tiny.pl/dgnk1


Maya Krav – brokatowa producentka muzyki elektronicznej, która swoimi bitami i energiczną osobowością nie raz poruszyła cały tłum do tańca. Zadebiutowała w na początku 2021 z teledyskiem “TIME’S UP” i od tego czasu zagrała ponad 50 koncertów, a w tym, m.in. przed sanah, na wielu Juwenaliach, we Francji, a także na FEST Festivalu 2022. Tym samym pokazała, że na polskiej scenie elektronicznej pojawiło się nowe nazwisko! W styczniu tego roku remiks piosenki “Warszawska Noc” Michała Wrzosa, która dostał się do “Hitów na czasie” Radia ESKA. Pochodzi ze Śląska, a każdy jej koncert jest turbo imprezowym SHOW!

Podziel się swoją opinią ;)