Maria Peszek zapowiada jesienne koncerty

Po entuzjastycznie przyjętej wiosennej trasie, która nosiła nazwę „J*BIĘ TO WSZYSTKO. WIOSNA NARESZCIE” oraz po letnich festiwalowych występach, Maria Peszek wraca do koncertów klubowych

„MARIA JEST Z NAMI” to kontynuacja wiosennej trasy koncertowej, która odbiła się szerokim echem. Artystka i towarzyszący jej band w składzie: Kamil Pater, Jacek Prościński i Olo Walicki, zagrają w miastach, do których nie dotarli wiosną.

Oto szczegóły trasy:

15.10 Suchy Las 

16.10 Bydgoszcz

31.10 Łódź ?https://fb.me/e/2bRugocbs

04.11 Gdańsk

12.11 Kraków

18.11 Białystok

19.11 Lublin

26.11 Toruń 

04.12 Warszawa 

Maria w charakterystycznym dla siebie stylu zaprasza na koncerty:

Mroki? Deszcze niespokojne? Jesień?

MARIA JEST Z NAMI

Jedziemy do Was Polsko!

Im trudniej, tym RAZEM.

Do zobaczenia!

Maria Peszek wraz z zespołem po raz kolejny zaprezentują na żywo materiał z najnowszej, gorąco przyjętej przez fanów i okrzykniętej płytą roku przez tygodnik Polityka, płyty artystki „AVE MARIA”.


„AVE MARIA” to piąty studyjny album Marii Peszek – wokalistki / aktorki / autorki, tekstów, performerki. Autorka przejmujących i bezkompromisowych tekstów poruszających tematy religijności, polskości, tradycyjnych ról społecznych, niejednokrotnie wstrząsających polską opinią publiczną. Maria Peszek wywołuje skrajne emocje, jasno i otwarcie wyraża swoje poglądy i jest jedną z najbardziej wyrazistych postaci w przestrzeni publicznej. 

One Comment

  1. tokson

    Wydaje mi się, że to słuszny kierunek, zerknijcie – https://goingapp.pl/wydarzenie/maria-peszek-5/pazdziernik-2022 Wejściówki można jeszcze kupić. Ogólnie Peszek robi kolosalną różnicę swoimi występami. To nie jest ktoś przypadkowy, tylko prawdziwa, unikatowa gwiazda, która nie jest dokładnie taka sama, jak wszyscy artyści w tym kraju.

Podziel się swoją opinią ;)