Wilki zapowiadają album „Wszyscy marzą o miłości”

Na ten album trzeba było poczekać parę lat… Wilki i najnowszy jubileuszowy album „Wszyscy marzą o miłości”, już niedługo będzie miał swą premierę. W tym roku zespół obchodzi 30-lecie kariery. 

Wilki klasycznie – produkują same hity. Dobre gitarowe rockowe granie z ważnym przekazem – to klucz do tworzenia materiału, który zawsze znajdzie odbiorcę, niezależnie od wieku.  

Album „Wszyscy marzą o miłości” powstawał w nietypowych warunkach. Nagrania zaczęły się w 2019 roku, jednak ograniczenia związane z covidem skomplikowały prace nad albumem. Muzyka powstała zdalnie, w oddaleniu o tysiące kilometrów.

Z okazji jubileuszu 30-lecia zespołu, 27 września 2022 w Teatrze Roma Wilki zagrają swoje największe przeboje oraz nowe utwory jak np. „Liczysz się tylko ty” czy „Podzielony świat”, zaśpiewany przez Beniamina Gawlińskiego 

„Wiedziałem jedno — miłość naprawdę pozwala przetrwać najgorszy czas i czułem, że teksty, które napiszę, muszą nieść nadzieję, opowiadać o uczuciach, o bliskości, chciałem pisać sercem. Dlatego „wszyscy marzą o miłości… reszta nie znaczy nic” – to najważniejszy przekaz tej płyty” 

Robert Gawliński

Album dostępny w przedsprzedaży na kulturalnysklep.pl oraz empik.com: https://kulturalnysklep.pl/product-pol-99533-Wszyscy-marza-o-milosci.html

Premiera albumu 23.09.2022 r.  Album został objęty patronatem Radia Złote Przeboje oraz kina Helios. 

Podziel się swoją opinią ;)